#Dünya

Sırala:
Rusya, hipersonik başlığa sahip "Avangard" kıtalararası hipersonik bir füze test etti
Rusya, hipersonik başlığa sahip "Avangard" kıtalararası hipersonik füzeyi test etti. Kremlin’den  yapılan açıklamaya göre, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin'in, Ulusal Savunma Yönetim Me..
        
Time Dergisi Öldürülen Gazeteci Cemal Kaşıkçı'yı Yılın Kişisi Seçti
Time dergisinin editör kadrosu tarafından 1927'den bu yana her sene, o yıla damga vuran iyi ya da kötü olaylarda yer alan isimlerden seçilen "Yılın Kişisi" unvanı bu sene birden çok kişiye verildi.İst..
        
Sarı Yelekliler Eylemleri'nde Paris'te bir Türk eylemciden TRT Protestosu...
Sarı Yelekliler Eylemleri'nde Paris'te bir Türk eylemciden TRT Protestosu...Fransa Paris'te Sarı Yelekliler Eylemleri'nin 20. gününde bir Türk eylemciden TRT protestosu sosyal medyaya böyle yansıdı.....
        
Komşu Yunanistan, savaş gemisi almak için halktan para topluyor
Denizcilerin koruyucusu olduğuna inanılan "Aziz Nikola günü"nde, Pire'deki donanma akademisinde düzenlenen törene dahil olan Yunanistan Savunma Bakanı Panos Kammenos, burada bir demeç ver..
        
Brüksel'de Terör Saldırıları: 34 ölü, 200'e yakın yaralı var...
Belçika'nın başkenti Brüksel'de peş peşe terör saldırıları...Bu sabah saat 8 sularında Belçika'nın başkenti Brüksel'de Zaventem havalimanı ve şehir merkezindeki bir metro istasyonunda meydana gelen pa..
        
Humus yine kan gölüne döndü: 52 ölü, 102 yaralı
Humus yine kan gölüne döndü: 52 ölü, 102 yaralıSuriye'nin Humus kentinde öğle saatlerinde meydana gelen ve Suriyeli muhafazakar sivilleri hedef alan bombalı saldırılarda 52 kişi hayatını kaybetti. Böl..
        
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Powered By Bildirio © 2021