Sermiyan Midyat, Sedat Peker videosu ile gündem oldu: Vallahi yenileceğiz!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Sanat dünyasının ünlü isimlerinden Sermiyan Midyat, Sedat Peker'i taklit ettiği videosunu paylaşınca sosyal medya yerinden oynadı. İşte o detaylar!

Ünlü oyuncu Sermiyan Midyat, Sedat Peker'in benzetmesini yaptığı 'Kanal İstanbul' göndermeli videosuyla sosyal medyada gündem oldu. Televizyon ve sinema dünyasının başarılı isimlerinden biri olan Sermiyan Midyat, son dönemde paylaştığı videolarla dikkat çeken Sedat Peker'in taklidini yaparak çektiği videosunu paylaştı. Paylaşılan video kısa sürede sosyal medyada olay oldu.


Midyat, "Vallahi yenileceğiz" etiketi ile paylaştığı videoda Kanal İstanbul'la ilgili eleştirilerini ifade etti.


Sedat Peker'in giydiği kıyafetleri benzer olarak giyinen Midyat videosuna "kıymetli kardeşlerim" şeklinde hitap ederek başladı. Videosuna tıpkı Sedat Peker gibi yoklama alarak başlayan Sermiyan Midyat, masasında da çeşitli objelere de yer verdi. Sedat Peker videolarının son zamanlarda çok izlenmesinden dolayı böyle bir video çektiğini belirten Sermiyan Midyat,  doğayla ilgili yaşanan sıkıntılara bu şekilde dikkat çekmek istediğini de belirtti.

Midyat yayınladığı ilk videoya #vallahiyenileceğiz başlığı açarken ikinci videoya ise #kanalistanbul başlığını açıtı.Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
sermiyan midyat sedat peker