Google Berat Albayrak'ı Eski Malezya Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yaptı


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa ettikten sonra nerede olduğu uzun süre merak konusu olan Berat Albayrak Google'a göre artık Eski Malezya Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı...

Türkiye Eski Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak resmi İnstagram hesabından görevini bıraktığını duyurduktan sonra uzun bir süre gözlerden kaybolmuştu. Bu süre zarfında nerede olduğu konusu sosyal medyada sık sık gündeme gelmişti. 

En son bir düğünde şahitlik yaparken ortaya çıkan Berat Albayrak yeniden gündeme oturdu ve son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri oldu. 

Haliyle internet kullanıcıları Berat Albayrak hakkında yapılan söz konusu bu haberleri okumak için arama motoru Google'a girdiklerinde ise oldukça ilginç ve tuhaf bir detayla karşılaştılar.

Google'a Berat Albayrak yazarak arama yapan kullanıcılar ekranın sağ köşesinde yer alan tanıtım kartındaki Berat Albayrak'ın isminin hemen altında Eski Malezya Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı ifadesi ile karşılaştılar.

Google bildiğiniz gibi bu kişi tanıtım kartlarını oluştururken zaman zaman kullanıcılardan da destek alıyor. Yani bir internet kullanıcısı olarak bu tanıtım kartlarındaki bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda Google'a katkıda bulunabiliyorsunuz. Söz konusu hatanın sistemdeki bu açıktan kaynaklandığı düşünülüyor.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
Google Berat Albayrak Malezya