Sedat Peker'den bir siyasetçiye 10 bin dolar verdiği iddiasına yanıt geldi: Daha fazlasını verdim!


Yayınlama: 2 yıl önce

Son güncelleme: 2 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Sedat Peker bu sabah 9. bölümünü yayınladığı videosunda, kendisinin bir siyasetçiye 10 bin dolar verdiğine yönelik iddialara cevap verdi!

Her pazar günü YouTube kanalı üzerinden yayınladığı videolarla ülke gündeminden düşmeyen Sedat Peker, bu sabah 9. videosunu da paylaştı. Sedat Peker, bugün yayınladığı videosunda bir siyasetçiye 10 bin dolar verdiğine dair iddialara cevap verdi. Peker konuyla ilgili, "Benim her ay 10 bin dolar yolladığım bir milletvekili yok, daha çok yolladıklarım var. Siz bu parayı bana nasıl yakıştırdınız?" şeklinde açıklama yaptı.

Sedat Peker 10 bin dolar

Yayınladığı videolarla gündemi sarsacak iddialarda bulunan Peker, son videosunda kendisinin bir siyasetçiye 10 bin dolar verdiğini iddia eden  İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya yanıt verdi: Çok daha fazlasını verdim!

Kimseye 10 bin dolar vermediğini söyleyen Peker, "Yalan konuşmayacağım. Benim her ay 10 bin dolar yolladığım bir milletvekili yok, ancak daha çok yolladıklarım var. Siz bana bunu nasıl yakıştırdınız? Aç kalırım, açıkta kalırım ancak herkesten çok veririm" sözlerine yer verdi.

Sedat Peker Son Bölüm

Günlerdir konuşulan iddiayla ilgili bir bir kanıtın olmadığını söyleyen Sedat Peker, "Hani 10 bin dolar için çıkar kanıtla diyorlar. Ancak belge yok, dekont yok.  Çünkü kimseye öyle bir para yollamadım.  Ama çok çok daha fazlasını çanta çanta yolladım" dedi. Peker, konuşmasının devamında Metin Külünk ile ilgili de iddialarda bulundu.Yorumlar

Yorum Yap

Benzer İçerikler
sedat peker süleyman soylu