Sedat Peker kızlarını ağlatan oğluna yaptıklarını anlattı: Bir daha yaparsan seni öldürürüm!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Sedat Peker, son yayınladığı videoda çocuklarıyla ilgili olan anılarından bahsetti. Oğluna kızlarını ağlattığı için yaptığı ise duyanları şaşkınlığa uğrattı!

YouTube kanalı üzerinden yayınladığı videolarla gündeme gelen organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 9. videosunu da yayınladı.

Sinirlendiğinde öfke kontrol sorunu olduğundan bahseden Peker, kızlarını ağlattığı için 10 yaşındaki oğluna çatal fırlattığını ve çatalın omzuna saplandığını anlattı. Gözünün döndüğünü söyleyen Peker, "Bir daha onları ağlatırsan seni öldürürüm dedim. Oğlumun kör olmasını göze alıp o çatalı fırlattım. Düşünün ona bunu yapan, diğerlerine ne yapacak." dedi.

Yayınladığı son video ile kendisinin 10 bin dolar verdiği siyasetçi konusuna değinerek gündem olan, kendi psikolojik durumundan ve çocuklarıyla ilişkisinden de bahseden Sedat Peker, "Bir şey anlatacağım ama psikolojimin bozuk olduğunu düşüneceksiniz. Ama ben hiçbir zaman psikolojim çok iyi, ben çok normal bir adamım demedim. Yani psikolojim iyi, ama sinirlendiğimde öfke kontrolümü kaybediyorum." dedi.

Sedat Peker 9

Çocuklarıyla ilgili bir anısını anlatan Peker, şöyle devam etti: "Küçük oğlum Boğaçhan o zaman 10 yaşındaydı. Kardeşlerini ağlatmış ama nasıl bir ağlatmak. 'Ne oluyor?' dedim birden kontrolümü kaybettim, kızlarımı ağlatıyorlar ya. O an elimde çatal vardı bir fırlattım buna. Tabii çatal omzuna saplandı. Boğaçhan'ın gözleri büyüdü, annesi zaten ayrı bir dünyaya gider gibi oldu. Aklı çıktı yerinden. Oğlan 'Baba ben senin çocuğun değil miyim?' dedi.

Düşünmeyin ki hemen merhamete geldim, sarıldım. İlk cümlem, bir daha onları ağlatırsan seni öldürürüm oldu. Ben baba olduğumu erkek çocuklarımla değil kız çocuklarımla anladım. O sebeple kendi oğlumun kör olmasını göze alıp o çatalı fırlattım. Düşünün ona bunu yapan, diğerlerine ne yapacak."Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
sedat peker