Ezgi Mola'ya destek olan 16 ünlüye suç duyurusu!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Musa Orhan'a hakaret ettiği iddiasıyla hakkında suç duyurusu bulunan Ezgi Mola'ya destek veren ünlülere de suç duyurusu yapıldı! Tüm detaylar haberimizde...

Geçtiğimiz sene Batman'da intihar eden İpek Er'e cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla yargılanan Musa Orhan hakkında ünlü oyuncu Ezgi Mola bazı açıklamalarda bulunmuştu.

Ezgi Mola'nın Musa Orhan hakkında söylediklerinden dolayı Musa Orhan'a hakaret ettiği gerekçesiyle Ezgi Mola'ya suç duyurusunda bulunuldu. Musa Orhan'ın avukatı Musa Orhan'a hakarette bulunduğu gerekçesiyle oyuncu Ezgi Mola için 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı. Bu gelişmenin üzerine ünlü oyuncu Ezgi Mola'ya sosyal medya üzerinden gerek sanatçılar ve ünlü isimler gerekse diğer kullanıcılar tarafından destek yağdı.

Musa Orhan'ın avukatı Dr. Mehmet Erkan Akkuş da bu sefer Ezgi Mola'ya sosyal medya üzerinden destek veren 16 ünlü hakkında hakaret içerikli paylaşımlar yaptığı iddiasıyla suç duyurusunda bulundu. Musa Orhan'ın avukatı Dr. Mehmet Erkan Akkuş'un hakaret içerikli paylaşımlar yaptığı iddiasıyla suç duyurusunda bulunduğu ünlüler arasında Hazal Kaya, Atilla Taş, Mahsun Kırmızıgül, Sarp Akkaya, Tan Taşçı ve Selçuk Balcı da bulunuyor.Musa Orhan'ın avukatı Mehmet Erkan Akkuş, Ezgi Mola'nın paylaşımı ile ilgili Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu. Hazırlanan iddianamede, Mola hakkında 'sesli, yazılı veya görüntülü bir ileti ile hakaret' ve 'hakaret' suçlarından 2 yıl 4 aya kadar hapis cezası istendi. İddianame, Ankara 31'inci Asliye Ceza Mahkemesi tarafından kabul edilerek, Mola hakkında dava açıldı. Sosyal medyada '#EzgiMolaYalnızDeğildir' etiketiyle başlatılan kampanyada Mola'ya adeta destek yağdı. Aralarında siyasetçiler, müzisyenler, oyuncuların da olduğu sosyal medya kullanıcıları paylaştıkları gönderilerle Mola'ya destek oldu.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
ezgi mola musa orhan