Arka Sokaklar'ın sevilen oyuncusu artık kadroda olmayacak!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Yaklaşık 10 yıldır ekranda olan ve hayranları tarafından severek izlenen Arka Sokaklar dizisinde beklenmedik ayrılık yaşanıyor. İşte Arka Sokaklar'dan ayrılan oyuncu...

Pek çok kişi tarafından yıllardır sevilerek izlenen dizilerden biri olan Arka Sokaklar dizisi 2006 yılında yayınlanmaya başladı.

Dizinin ilk bölümünden beri kadroda olan Onur Bay'ın diziye veda edeceği öğrenildi.

2006 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başlayan ve izleyicileri tarafından yıllardır ilgiyle izlenen Arka Sokaklar dizisi, reytinglerdeki yerini koruyarak ve istikrarını devam ettirerek ekranda en çok yayınlanan dizilerden biri oldu.

İzleyicileri tarafından heyecanla takip edilen Arka Sokaklar dizisinde, sevenlerini üzecek bir ayrılık yaşanıyor. Dizinin ilk sezonundan beri Tekin karakterine hayat veren oyuncu Onur Bay, Arka Sokaklar'ın yeni sezonunda projede yer almayacak.

Hüsnü baş komiserin oğlu Tekin olarak tanınan Onur Bay, diziye 10 yaşında başlamıştı. Bugün 25 yaşında olan genç oyuncu, dizinin ilk yayınlandığı günden beri izleyiciler tarafından severek izleniyor.

Dizinin hayranları Tekin karakterini canlandıran Onur Bay'ın diziden ayrılacağı haberini duyunca çok üzüldü. Tam 15 yıldır dizide oynayan genç oyuncu, hayranları tarafından çok seviliyordu.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
arka sokaklar kanal d onur bay