Duydukları karşısında şok olan Esra Erol, canlı yayında çileden çıktı!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Esra Erol'un programına katılan abla ve kız kardeş hakkında ortaya atılan iddialar, Esra Erol'u çileden çıkartmaya yetti. Tüm detaylar bu haberimizde...

3 yıl önce evi terk eden eşini bulmak isteyen Has Hatun isimli kadın ablasıyla birlikte Esra Erol'un programına katıldı. Has Hatun isimli kadının çocuğunu cinsel istismara maruz bıraktığı iddia edilince öfkeden deliye dönen Esra Erol,  abla ve kardeşine canlı yayında adeta ateş püskürdü.

Has Hatun ablası Hülya ile Esra Erol'un programına katılarak evden kaçan eşi Mehmet'i bulmak istediğini belirtti.

Kısa sürede nerede olduğu öğrenilen Mehmet Bey, eşi ve annesi arasında kaldığı için evi terk ettiğini belirtti. Birkaç gündür canlı yayına katılan Has Hatun hakkında bomba gibi bir iddia atıldı. Bu iddialar izleyicileri ve Esra Erol'u şaşkına çevirdi.

Canlı yayına bağlanan adını söylemek istemeyen bir kişi Has Hatun için  "Onların yemediği halt yok. Has Hatun cezaevinde yattı. Bunun sebebini canlı yayında açıklasın" dedi. Cezaevine girdiğini kabul eden Has Hatun  sebebini söylemekten çekindi. Ardından canlı yayına peş peşe telefonlar gelmeye başladı. Telefonla canlı yayına bağlanan kadınlar, Has Hatun'un evine giren çıkanın  belli olmadığını ve bu durumdan evdeki iki çocuğun çok etkilendiğini söyledi.  Bunların yanı sıra eve gelenlerin çocuklara istismarda bulunduğu da iddia edildi.


Gördüklerini anlatan bir kadın, Has Hatun hakkında şunları söyledi:

"Orada birçok yalan dönüyor. Yaşadığımız yer küçük bir yer, burada her şey duyulur. Her şeyden önce anne olarak bazı olaylara buradan tepki gösteriyoruz. Bunlardan biri ne yazık ki çocuk istismarı. Burada arkadaşlarımızla birlikte resmi mercilere kadar gittik, tepki gösterdik. Has Hatun'un 7 yaşındaki çocuğunun istismara uğradığını ilk öğretmeni tespit etti. Sosyal hizmetler gelerek çocukla psikolog eşliğinde konuştu ve çocuğu sosyal hizmetler aldı. Has Hatun daha  sonra babasının yanına taşındı. Babası da çocukları asla Has Hatun'a göstermeyeceğini belirterek sosyal hizmetlerden aldı. Herkes bundan haberdar, karakol, sosyal hizmetler her yeri araştırabilirsiniz, belgelere ulaşabilirsiniz."


Telefonla canlı yayına bağlanan izleyicilerin iddiaları karşısında öfkeden deliye dönen Esra Erol ise "Az önce Hülya çok önemli bir şey söyledi, 'Evet eve giren çıkan vardı ama çocuklar başka bir odada televizyon izliyordu' dedi. Gelen giden oluyor eve, o yabancı, tanımadığınız insanlar sizin çocuklarınıza zarar verebilir. Bana cinnet geçirtmeyin" diyerek iki kardeşe ateş püskürdü.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
esra erol