7 bin liraya çalışacak eleman bulamıyorum diyen adamın yalanı ortaya çıktı!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Bir sokak röportajının yapıldığı sırada röportaja dahil olan adam besicinin foyasını ortaya çıkardı. Besici söyleyecek bir şey bulamayınca çekip gitti!

Sosyal medyada ilginç bir olay gündem oldu.

Bir sokak röportajında "7 bin liraya çalışacak eleman bulamıyorum" diyerek isyan eden besicilik yapan kişiye, bir vatandaşın 5 bin liraya çalışmayı kabul edeceğini söylemesiyle besici adamın yalanı ortaya çıktı.

Röportaja katılan vatandaşın "Adresini ver ben geleceğim. 7 bin lira da istemiyorum, 5 bin lira ver ben geleceğim" dediği besici, söyleyecek bir şey bulamayınca "Benle uğraşmayın ben köylüyüm" diyerek çekip gitti.

Sosyal medyada okuyanları güldürecek bir haber gündem oldu.

Sokak röportajı yapan bir ekibin mikrofonu uzattığı besicilik yapan vatandaş "7 bin liraya çalışacak eleman bulamıyorum" deyince, ummadığı bir durumla karşı karşıya kaldı.

Sokaktan geçerken röportaja dahil olan bir başka vatandaş "Adresini ver ben geleceğim. 7 bin lira da istemiyorum 5 bin lira ver ben geleceğim" diyerek besiciden telefon numarasını istedi. Vatandaşın dediğine karşılık veremeyen besici ise işe geleceğini belirten vatandaşa "Ben yabancıyım benle uğraşmayın buralarda." dedi.

Ardından bu işi yapacak olan kişinin tanıdık olması gerektiğini belirten besici, "Orada 60 bin hayvan var, güvenilir adam olacak. Ya sen hayvanlarımı öldürürsen ben ne yapacağım." dedi.

Bunun üzerine diğer vatandaş, "Sen diyorsun ki 'adam bulamıyorum'. 'Geleyim çalışayım' diyorum. Ondan sonra 'ben seni tanımıyorum' diyorsun" diye tepki gösterdi. 

Tartışmanın devamında besici "Ben köylüyüm, benle uğraşmayın" diyerek çekip gitti.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
ilginç