Böyle ihmalkarlık olmaz! Bebekleri 14. kattan yere çakıldı!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Anne ve babanın ihmalkarlığı yüzünden 21 aylık bebeğin başına gelenler tüm dünyayı şaşkınlığa uğrattı! Bebek 14. kattan yere düştü.

Rusya'nın başkenti Moskova'da yaşları 21 ve 23 olan Alexander ve Taisiya Akimov çifti, 14. kattaki evlerinin salonunda içki içerken 21 aylık bebekleri Timofei'yi karyolası ile beraber pencerenin önüne koydular.

Karyoladan pencereye tırmanan bebek 14. kattan düşüp hayatını kaybetti.

Polis, eve gelip oğullarının düşüp öldüğünü söyleyen kadar anne ve baba, bebeklerinin düştüğünü fark etmediler.

Soruşturmayı yürüten müfettişler, anne ve babanın gözlerinin önünde olması için bebeklerinin içinde bulunduğu yatağı  alkol aldıkları salonun penceresinin kenarına koyduklarını, bebeğin ise bir şekilde karyoladan tırmanarak çıktığını bunun sonucundan pencereden düştüğünü söyledi.


Bebek 14. kattan düştü

Çocuk gözetmeni Anna Kuznetsova , geçen hafta yaptığı açıklamada geçen sene Rusya'da 1,339 açık pencereden düşen çocuk vakasının olduğunu ve bunlardan 145'nin hayatını kaybettiğini söyledi.

Cansız bedeni cadde üzerinde bulunan bebeğin, anne ve babasının karyolasından dışarı çıkmasını engellemek için bebeği yatağa bağladıkları belirtildi.  Gözaltına alınan anne ve baba hakkında ihmal sonucu ölüme sebebiyet verme suçundan dava açıldı. Suçlu bulunmaları halinde anne ve baba iki yıl hapis cezasıyla cezalandırılacak.

14. kattan düşen bebek


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
Rusya