Bahar Candan'ın yalnızlığı 5 bin liralık arkadaşla bitti!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Sosyal medya fenomeni Bahar Candan, maaşlı ve sigortalı olarak çalışacak olan arkadaşını sonunda buldu! Detaylar bu haberimizde...

İşte Benim Stilim ve buna benzer moda yarışmalarına katılarak ünlü olan Bahar Candan, ilginç davranışlarıyla halkın ilgisini çekmeye devam ediyor.

Bahar Candan'ın tuhaf hareketlerinden biri de geçtiğimiz Mart ayında 'Çok yalnızım ve sıkılıyorum. Bir arkadaş arıyorum, maaşını vereceğim.' şeklinde yaptığı açıklama ile olmuştu.

Bahar Candan'ın aylık 5 bin liraya aradığı arkadaşlığa binlerce başvuru yapılmıştı.

Bahar Candan

Bahar Candan kendisine yapılan başvuruları değerlendirmeye aldı.

Aradığı arkadaşı bulan Bahar Candan şu açıklamayı yaptı: 'Survivor'daki Yasin Obuz... CV'sini gönderdi fakat Amerika'da olduğu için Türkiye'ye gelince işe başlayacak. Sigortası olacak. Aylık 5 bin TL'ye arkadaşım olacak" dedi.


Maaşlı arkadaş bum Yasin olacak

Geçtiğimiz aylarda Bahar Candan yalnızlıktan şikayet edip 5 bin TL maaş, sigorta ve yemek karşılığında kendisine bir arkadaş aradığını açıklamıştı. Sosyal medya fenomeni, "Arkadaşımı buldum. Survivor'daki Yasin Obuz... CV'sini gönderdi fakat Amerika'da olduğu için Türkiye'ye gelince işe başlayacak. Sigortası olacak. Aylık 5 bin TL'ye arkadaşım olacak. Yasin, komik çocuk 'Survivor'da onu izlerken çok eğleniyordum. Başvuru yapanlar ümitlerini kaybetmesinler ikinci arkadaşa ihtiyacım olabilir. Tekrar başvuruları değerlendireceğim" şeklinde konuştu. Sosyal medya fenomeni, arkadaş taleplerini call-center arkadaşının başvurularını incelediğini söyledi.

Yasin Obuz


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
bahar candan yasin obuz