Abdülkadir Demirci kimdir, nereli, hayatı ve biyografisi hakkında tüm detaylar...


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Abdülkadir Demirci kimdir, nerelidir, mesleki ve siyasi hayatı hakkında tüm detaylar ve en güncel gelişmeler haberimizde...

Abdülkadir Demirci kimdir?

Abdülkadir Demirci Türkiye'de siyaset alanında çeşitli görevlerde ve hizmetlerde bulunmuş önemli siyaset adamlarınından biridir. Aynı zamanda bir çok alanda yöneticilik görevlerinde de bulunmuştur. 

Abdülkadir Demirci nereli?

Abdülkadir Demirci, 1967 yılında Başkent Ankara'nın Evren ilçesinde dünyaya geldi. Çocukluğu ve ilk gençliği başta olmak üzere hayatının büyük bir bölümü de yine burada geçmiştir.

Abdülkadir Demirci siyasi kariyeri

Abdülkadir Demirci 1994'dan 2004 yılına kadar Ankara'da belediye meclis üyeliği, 2001-2009 yılları arasında ise AK Parti Evren ilçe kurucu başkanlığı ve ilçe başkanlığı görevlerini gerçekleştirdi.

Çeşitli sivil toplum kuruluşlarında kurucu başkanlık ve yönetim kurulu üyeliklerinde sıkça görev yapan Demirci, beyaz eşya ve inşaat alanlarında faaliyet yapan aile şirketlerinin de yöneticiliğini yaptı.

30 Mart 2014 yılında yapılan yerel seçimlerin sonucunda da Ak Parti’den Ankara, Evren Belediye Başkanı seçildi.

Abdülkadir Demirci özel hayatı

Abdülkadir Demirci, evlidir ve 3 çocuğu vardır.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
Abdülkadir Demirci abdülkadir demirci kimdir abdülkadir demirci nereli abdülkadir demirci hayatı abdülkadir demirci biyografisi Ak Parti