Türkiye'de yaşanmış en ilginç haberler


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Türkiye'de yaşanmış, gerçek olduğuna inanmakta zorlanacağınız tüm zamanların en garip, en ilginç gazete haberlerini sizler için listeledik.

Güzel ülkemizde gün geçmiyor ki tuhaf olaylar yaşanmasın...

Şüphesiz biz Türkler dünyanın neresinde yaşıyor olursak olalım hemen her alanda farkımızı gösteren milletlerinden biriyiz.

Havasından mıdır suyundan mıdır bilinmez sadece Türkiye'de olur diyebileceğimiz ve akla hayale sığmayacak türden olaylara gazetelerde ya da televizyonlarda sıklıkla şahit olmuşsunuzdur.

Üstelik bazen öyle bir noktaya geldiğimiz oluyor ki tüm bu olayları artık normal karşılamaya başlıyoruz.

Herhangi bir yerde tuhaf bir haber duysak "Burası Türkiye olur böyle şeyler." diye düşünürüz.

"Yok artık bu kadarı da fazla." diye söylenmekten kendinizi alamayacağınız tüm bu tuhaf olayları ve ilginç haberleri sizler için bir araya getirdik.

Okuduktan sonra istemsizce "Bunu da mı yaşadık", "Başımızdan bunlar da mı geçti?", "Neler atlatmışız neler." diyeceğiniz sizi hem güldürecek hem de düşündürecek gelmiş geçmiş en ilginç haberler bunlar...


İşte Türkiye'de yaşanmış en ilginç haberler...

1. 3 milyar başlıkla aldığı kız gerdekte erkek çıktı.2. 19 yıllık karısı erkek çıktı.3. Av köpeği avcıyı vurdu.4. Dede vurdu.5. Duvarı delip hamile bıraktı.6. Eşinin çeyizini yedi.7. Evden kaçan karısını 20 gün sonra bir üst katta buldu.8. Hastane basıp doktor kaçırdılar.9. Kocam bana yakışmıyor.10. Nazmiye Demirel'in küpesini bulalım.11. Selamını almayan 2 kişiyi vurdu.12. Siz bizden fazla oynadınız kavgası.13. Sucuklu yumurta cinayeti.14. Tecavüz ettiği keçi ile evlendirildi.15. Yuttuğu sineği öldürmek için zehir içti.Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
ilginç haberler komik haberler