Türkiye'yi güldüren genç: MasterChef Tunahan Ak


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

TV8'de yayınlanan MasterChef Türkiye adlı yemek yarışmasında yarışan genç yarışmacı Tunahan Ak sosyal medyada günün en çok konuşulan ve araştırılan isimlerinden biri oldu.

Dünyaca ünlü MasterChef adlı yemek yarışmasının Türkiye versiyonu olan ve TV8'de ekranlara gelen MasterChef Türkiye'de yarışan genç yarışmacı Tunahan Ak, Google, Youtube ve Twitter gibi sosyal medya kanallarında günün en çok aranan trendlere taşınan isimlerinden biri oldu. 

MasterChef Tunahan Ak yarışmada şeflere verdiği cevaplarla tüm Türkiye'yi kahkahalara boğdu.

MasterChef Tunahan Ak kimdir nereli kaç yaşında

İlk elemeyi başarılı bir şekilde geçen Tunahan Ak yarışmanın dün akşam ekranlara gelen 3'lü eleme bölümünde de izleyecileri adeta ekran başına kilitledi.

Mehmet Şef'in imza yemeklerinden biri olan ciğerli taze kabak çorbasının istendiği bölümde Azadeh, Tunahan ve Mehmet, verilen sürede en iyi çorbayı yapmak için mücadele ettiler. Turu geçen yarışmacı ise Tunahan oldu.

Genç yarışmacı Tunahan Ak, MasterChef Türkiye'nin yeni sezonunda eğlenceli ve kendinden emin tavrıyla jüri üyelerinin ve izleyicilerin dikkatini çekmeyi başardı.

MasterChef Tunahan Ak kimdir, nereli ve kaç yaşında?

MasterChef Türkiye 2021 eleme turuna gelen Tunahan Ak, 19 yaşında ve yarışmaya İstanbul'dan katılıyor.

Aşçılık lisesi mezunu Tunahan Ak, 4 yıldır Bolu'da yatılı öğrenci olduğunu ve 1,5 yıl Kadıköy'de bir çikolata fabrikasında çalıştığını belirtti.

Doğal tavırları ve içten cevaplarıyla genç yarışmacı yarışmanın henüz çok başlarında olmasına rağmen izleyicilerin severek takip ettiği isimlerden biri haline geldi.


Tunahan Ak ile ilgili sosyal medyada öne çıkan yorumlardan bazıları ise şöyle:

Bu çocukda birşey var. Tavrı yüzünden dışlanmış alay edilmiş gibi birşey var. Rakipleri elendiğinde arkasını dönüp baktı! Üzüldüler mi diye acaba. İyi kalpli çocuk kurtlar sofrasına düştün ham yaparlar seni burada malesef. Tunahan seni tutuyorum.
-Tunahan turu geçmiş.
+Artık huzur içinde uyuyabilirim.
Şaklabanlık bir insanın komik olması için çabalamasıdır. Tunahanın öyle bir derdi yok. Saçmalıkları da heyecanından ve doğal.Bu da insanları gülümsetiyor.
mayhoş tunahan reisle bu turu da geçiyoruz. Türkiye'nin yarısından fazlası tunahan'ın sıradaki turu geçmesi için bekliyor şu an.
Tunahan: Babam ilk şey soruyor büyük ödülü ne alakaysa. O kadar çok doğal ki...


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
MasterChef MasterChef Türkiye Tunahan Ak TV8