Aygün Aydın kimdir? Nereli ve kaç yaşında?


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Hakan Sabancı'yla ilişkisinden sonra hapse giren ve son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Aygün Aydın aslında kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Hakan Sabancı ile ilişkisinin ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla magazin basınında son günlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan Aygün Aydın, son olarak Hakan Sabancı cephesinden gelen uzaklaştırma kararına uymadığı için 3 gün hapis cezasına çarptırılmıştı.

Hakan Sabancı ile görüşmelerini ortaya çıkardıktan sonra sosyal medyanın en popüler başlıklarından biri haline gelen Aygün Aydın, sonrasında Instagram hesabından ultrason görüntüsü paylaşarak "Sanırım 3 aylık oldum, şoktayım" şeklinde bir not da eklemişti.

Aydın'ın Hakan Sabancı ile ilgili ifadelerine devam etmesi üzerine mahkemeye başvuran Hakan Sabancı, genç kadın için uzaklaştırma kararı aldı. Bu karara uymayan ve sosyal medya hesabından Sabancı ile ilgili paylaşımlarına devam eden Aydın, bu kez 3 gün boyunca zorlama hapis cezasına çarptırıldı.

Aygün, cezaevinden çıktıktan sonra sosyal medya hesabından Hakan Sabancı hakkında sert sözler sarf etmeyi sürdürdü.

Aygün Aydın kimdir?

1995 yılında İstanbul'da doğan Aygün Aydın, Beykent Üniversitesi Televizyon Haberciliği ve Programcılığı bölümünde okudu.

Ravi İncigöz ve Mustafa Ceceli'nin 'Şeker' klibinde rol aldı.

Aygün Aydın, Bu Tarz Benim adlı moda programıyla tanındı.

Aygün Aydın oynadığı diziler

Kırımızı Oda

Bay Yanlış

Menajerimi Ara

Yasak Elma

Muhteşem Yüzyıl: Kösem


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
Aygün Aydın Hakan Sabancı