Rüyada su görmek ne anlama gelir?


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Birçok kişi rüyasında su görür, su içer ya da başka birine su verir. Bu rüyaların hangi anlamlar taşıdığı da haliyle merak edilir. Rüyada su görmenin ve buna benzer rüyaların yorumlarını bu yazımızda kaleme aldık.

İnsan hayatının temel parçası olan su yaşantımızın her yerindedir. Bu nedenle bizler için hayati öneme sahip olan suyu rüyalarımızda sıkça görebiliriz. Normal hayatta da suyun anlamı insanlar için çok değerliyken rüya tabirlerinde suya yüklenen anlam çok daha fazladır.

Rüyada su görmenin pek çok farklı anlamı bulunuyor. İşte rüyada su görmekle ilgili tüm yorumlar...


Rüyada su görmek

Rüyada su görmek rüya tabirlerinin geneline göre çoğunlukla maddi kazancın artmasına, güzel işlere, ve şansın açılmasına yorumlanır.

Rüya sahibinin ömrünün güzelliklerle geçeceğine ve aile hayatında huzurlu, mutlu olacağına işaret eder. Rüyada su görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi olarak istediklerine kavuşacağına, ferahlığa ve huzura ulaşacağına delalet eder.

Rüyada su görmenin pek çok anlamı bulunuyor. Bu tabirler de rüyada suyu nasıl gördüğünüzle ilgili değişebilir. 


Rüyada kirli su görmek

Bu rüya, rüya sahibinin ticaret hayatında bazı engellerle karşılaşacağına ve sıkıntılı bir süreç içerisine gireceğine yorulur. Rüya sahibi iş hayatında ve ailevi hayatında pek çok sıkıntıyla uğraşmak zorunda kalabilir.

Yine rüyada kirli su görmek, rüya sahibinin kötü ve üzücü bir haber alacağına delalet eder.


Rüyada berrak, temiz su görmek

Rüya sahibinin sağlıklı ve huzurlu bir hayat yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişiye hayatı boyunca zorlu hastalıklar uğramaz ve maddi açıdan da refah içinde yaşar.

Tıpkı kendisi gibi hayırlara da vesile olan rüyada berrak su görmek, rüyayı gören kişinin ömrünün uzun ve sağlıklı geçeceğine işaret eder.


Rüyada çamurlu su görmek

Rüya sahibinin yakınlarıyla gereksiz konular olmasına rağmen büyük tartışmalar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibi haksız yere suçlanabilir ve zan altında kalabilir. Rüyayı gören kişi psikolojik olarak zor ve bunaltıcı bir döneme girebilir.

Farklı bir rüya tabirine göre de rüyada çamurlu su görmek, rüya sahibinin eşiyle ya da sevgilisiyle sık sık kavga edeceğine ve huzurunun kaçacağına  işaret eder.


Rüyada birine su vermek

Bu rüyanın yorumu bir nevi rüyanın kendisine benzer. Rüyada birine su verdiğini gören kişi, yakınlarına, dostlarına, akrabalarına ve ihtiyacı olan kişilere yakın gelecekte yardımda bulunabilir.

Rüya sahibi işinde terfi edebilir ya da hayalini kurduğu işi yapmaya başlayabilir. Bu rüya genellikle başarılara, mutluluğa, hayırlı işlere ve helal kazanca yorumlanır.


Rüyada birinden su almak

Rüya sahibinin içinden çıkamadığı bir durumdan dolayı bilgili bir kişiden nasihat alacağına delalet eder. Bununla beraber rüya sahibinin ileriki zamanlarda akıl ve irfan sahibi birisi olacağına, çevresinden saygı göreceğine işaret eder.

Başka bir yoruma göre de evlenmek isteyen kişilere talip çıkacağına ama rüya sahibinin talipleri konusunda kararsız kalacağına yorumlanır.

Bu rüya genel olarak bolluğa, berekete ve helal kazanca delalet eder.


Rüyada suya düştüğünü görmek

Bu rüya, görülenin aksine güzel olayların habercisidir. Rüya sahibinin suya düştüğünü görmesi, yakın zamanda beklemediği kadar güzel bir kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüya sahibi hayatında birçok başarıya imza atabilir ve hayallerini gerçekleştirebilir. 


Rüyada su içmek

Rüyada suyun içilecek kadar temiz olması huzur, mal, mülk, hidayet, mutluluk ve güzel yaşantı olarak yorumlanır. Suyun sıcak, ılık ya da bulanık olması keder, sıkıntı ve üzüntüye işaret eder. Yine rüyada temiz ve soğuk su içtiğini gören kişi hastaysa sağlığına kavuşur, evliyse çocuk sahibi olur ve maddi kazancı kötüyse zenginliğe ulaşır.Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
Rüya su