Rüyada ev görmek ne anlama gelir?


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Gördüğümüz rüyaların ne anlama geldiğini hepimiz merak eder ve rüya tabirlerinden öğrenmeye çalışırız. Peki rüyada ev görmek ne anlama geliyor?

Her rüya gibi rüyada ev  görmenin rüya tabirlerinde bazı anlamları bulunuyor. Rüyada ev görmek, genel olarak güzel olayların habercisi olsa da rüyanın içeriğine göre bu yorumlar da değişebiliyor.

Rüyada ev görmenin pek çok alt başlığı olabilir. Bu nedenle bu yazımızda rüyada ev görmenin ve benzeri rüyaların hepsine yer vermeye çalıştık. Siz de yazımızı inceleyerek rüyanızın ne anlama geldiğini ve nelerin habercisi olduğunu öğrenebilirsiniz.


Rüyada ev aldığını görmek 

Rüyada ev aldığını gören kişinin hayatında yeni başlangıçlar yapacağına ve uzun zamandır içerisinde bulunduğu darlık ve sıkıntı hissinden kurtulacağına işaret eder.

Başka bir rüya tabirine göre rüyasına benzer olarak, rüyada ev almak rüya sahibinin yakız zamanda mal sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada ev almak, rüya sahibinin evlilik ve aile hayatında huzur bulacağına, tüm dertlerinden ve sıkıntılarından kurutulacağına işarettir.

Yine farklı bir rüya yorumuna göre bu rüyayı gören kişiye yakın zamanda büyük miktarda para gelebilir ya da miras kalabilir. Rüya sahibinin eline geçecek olan maddi fırsata yakınları göz dikebilir. Dolayısıyla rüya sahibinin bu dönemde çok dikkatli olması gerekir.


Rüyada evin yandığını görmek

Bu rüya, rüya sahibinin yakın zamanda maddi ya da manevi olarak kayıp yaşayacağının habercisidir.

Rüyada yanan ev görmek rüya sahibinin yakın geçmişte büyük hatalar yaptığına veya büyük günahlar işlediğine yorumlanır. Rüyayı gören kişi mal mülk kaybı yaşayabilir.

Farklı bir yoruma göre de rüya sahibinin hatalarından vazgeçeceğine ve tövbe edeceğine yorumlanır.


Rüyada eski ev görmek

Rüya sahibinin yeni bir iş kuracağına ya da yeni iş ortakları edineceğine işarettir.

İlk zamanlarda rüya sahibine iyi yüzünü gösteren bu ortaklar veya iş arkadaşları kısa süre sonra rüya sahibinin başına sıkıntı açabilir. Bu nedenle rüyada eski ev görmek rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceğine ve huzurunun kaçacağına delalet eder.


Rüyada yeni ev görmek

Bu rüya, rüya sahibi için yeni fırsatların doğacağına işarettir. Rüyayı gören kişi karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirirse büyük başarılar elde edecektir ve yakınlarıyla sıkı bir ilişki içerisinde olacaktır.

Rüyada yeni ev görmek, sevinç getirecek, mutluluk verecek güzel gelişmelere ve haberlere işarettir.


Rüyada ev boyamak

Bu rüya, rüya sahibinin hayatında değişiklik yapmak istediğine yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin farklılıklara açık olması gerekir ve yakın çevresinden alacağı tavsiyelere uyması gerekir. Rüyada ev boyadığını gören kişi yeni bir ilişki kurabilir, yeni arkadaşlar edinebilir.


Rüyada büyük ev görmek

Rüya sahibinin uzun zamandır içerisinde bulunduğu dertlerinden kurtulacağının habercisidir.

Rüyayı gören kişinin yaşam şartları değişecek ve refaha kavuşacaktır.

Aynı zamanda rüyada büyük ev görmek müjdeli haberler demektir. Rüya sahibi yakın zamanda çocuk sahibi olabilir.


Rüyada küçük ev görmek

Bu rüyayı gören kişi, hayalini kurduğu hayata ve ideallerine kavuşacaktır.

Ancak rüya sahibinin hayallerine ulaşması biraz yavaş olacaktır. Bu sebepten dolayı rüya sahibinin sabretmesi gerekir. Rüya sahibi elindekilerle yetinmeyi bilirse zamanı geldiğinde bolluğa kavuşacaktır.


Rüyada rutubetli ev görmek

Rüya sahibinin aile huzurunun bozulacağına, kendisinin ya da aile fertlerinden birinin evi terk edeceğine işaret eder.

Rüya sahibi evliyse evliliği bozulabilir ve boşanma yaşanabilir. Farklı bir yoruma göre de rüya sahibi ya da ailesinden  biri sıkıntılı bir iş nedeniyle uzun süreli gurbete gidebilir.


Rüyada ev temeli kazmak

Bu rüya, rüya sahibinin bol kazanç sağlayacağı bir iş teklifi alacağına ya da bir iş kuracağına işarettir.

Rüya sahibinin bu işe başlarken kendinden çok emin olacağına ve korkusuzca bu işi kuracağına işarettir.

Ancak rüya sahibinin attığı adımlara dikkat etmesi gerekir. Bol kazanç sağlayabilecekken iyice düşünerek hareket etmemesi daha büyük kayıplarla sonuçlanabilir.


Rüyada ev değiştirdiğini görmek

Bu rüyayı gören kişinin içinde bulunduğu durumdan hoşnut olmadığına ve değişiklik yapmak istediğine yorumlanır. Rüya sahibinin hayatını değiştirmeye çalışırken kimseden yardım almamaya gayret edecektir. Başaramayacağını görse dahi denemek istediğine işarettir.

 

Rüyada ev taşıdığını görmek

Rüya sahibinin ev taşıdığını görmesi farklılıklara, yeniliklere ve değişime işaret eder. 

Rüya tabirine göre rüyada ev taşımak rüya sahibinin istediği bir yolculuğa çıkacağına delalet eder.

Farklı bir rüya yorumuna göre de rüyada ev taşımak rüya sahibinin evliliğinin ya da ilişkisinin sonlanacağına işarettir.
Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
rüya ev