Milli takım son maç için yola çıktı!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

A Milli Futbol Takımı, EURO 2020 öncesi son hazırlık maçı için hazırlık maçı kampını gerçekleştireceği Almanya'ya doğru yola çıktı. Milli takım coşkuyla uğurlandı...

A Milli Futbol Takımı, 11 Haziran-11 Temmuz'da düzenlenecek 2020 Avrupa Şampiyonası (EURO 2020) öncesi son hazırlık maçı için Almanya'ya yolcu edildi.

Antalya kampında Azerbaycan ve Gine ile hazırlık maçları yapan milli takım, EURO 2020 öncesindeki hazırlık maçını yapacağı Almanya'ya gitmek için 26 kişilik kadroyla yola çıktı.

Antalya Havalimanı'nda çiçeklerle karşılanan milli takım, Türk Hava Yolları'nın 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'na özel hazırladığı "Tarihi Forma" üzerinden bilgilerini gönderen herkesin ismi ile üzerinde milli futbolcular ve teknik direktör Şenol Güneş'in isimlerinin de bulunduğu uçağın önünde fotoğraf çektirdi.

Türkiye Futbol Federasyonunun A Milli Takım'dan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Selim Soydan'ın da içinde olduğu milli ekip, kendilerini yolcu edenleri selamladıktan sonra alkışlar eşliğinde uçağa bindi.

Milli takımın yolculuklarında kullanacağı uçağın üst kısmında kırmızı, her iki yanında da beyaz A Milli Takım forması bulunuyor.

Milli ekip, Almanya'daki son hazırlık maçını Moldova ile yapacak. Karşılaşma TSİ 20.00'de başlayacak.Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
Milli Takım EURO 2020 Şenol Güneş Futbol