Kerimcan Durmaz, Erkan Petekkaya'nın söylediklerine sessiz kalmadı!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Erkan Petekkaya'nın Kerimcan Durmaz hakkında ödül almasına ilişkin magazin gündemine bomba gibi düşen söylemlerine Kerimcan Durmaz'dan yanıt geldi!

TV8 kanalında yayınlanan ödül programında Kerimcan Durmaz, son şarkısıyla ödül almıştı.

Kerimcan Durmaz'ın ödül almasına öfkelenen Erkan Petekkaya sosyal medya hesabı üzerinde hem Kerimcan Durmaz'a hem de Acun Ilıcalı'ya ateş püskürmüştü.

Erkan Petekkaya'nın bu hareketine ilişkin Acun Ilıcalı tarafından bir açıklama gelmemişti. Ancak Kerimcan Durmaz, Erkan Petekkaya'nın iddialarına ilişkin yanıt vermekte gecikmedi. 

Erkan Petekkaya'ya sosyal medya hesabı üzerinden yanıt veren Kerimcan Durmaz:

Tarafımı da dahil ederek Acun Ilıcalı'ya yapılan bu seviyesiz ve hakaret içeren yorumu şiddetle kınıyorum. Kişilik haklarıma zarar verilmeye devam ederse de yasal haklarımı kullanacağımı herkesin bilmesini isterim" ifadelerini kullandı.

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda adlı dizide rol alan Erkan Petekkaya, geçtiğimiz gün Kerimcan Durmaz'ın müzik ödülü almasına çok sinirlenmiş ve sosyal medya hesabından;

"Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilersiniz. Acun Bey yuh size. Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh" ifadelerini kullanarak eleştiri de bulunmuştu.

Erkan Petekkaya'nın bu açıklamalarına Acun Ilıcalı sessiz kalırken Kerimcan Durmaz'ın cevabı gecikmedi. Kerimcan Durmaz Instagram hesabı üzerinden şu açıklamalara yer verdi:

"Hiçbir kasıt içermemesine rağmen herkesten özür dilediğim, onun akabinde Türk yargısı tarafından yargılaması yapılıp hüküm verilen bir konu üzerinden, aradan yıllar geçmesine rağmen halen birtakım çevrelerce prim yapılmaya  çalışılmasını üzülerek izliyorum. Kimsenin, yüzlerce kişinin emek verdiği, milyonların beğenip oyladığı, yaptığım ve yapacağım işleri karalamaya çalışmasına müsaade etmeyeceğim. Tarafımı da dahil ederek Acun Ilıcalı'ya yapılan bu seviyesiz ve hakaret içeren yorumu şiddetle kınıyorum. Kişilik haklarıma zarar verilmeye devam ederse de yasal haklarımı kullanacağımı herkesin bilmesini isterim."


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
erkan petekkaya kerimcan durmaz acun ılıcalı tv8