Acun Ilıcalı'ya ateş püsküren Erkan Petekkaya geri adım attı!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Acun Ilıcalı'ya sosyal medya hesabından ateş püsküren Erkan Petekkaya, kısa bir süre sonra geri adım attı ve özür diledi!

TV8 ekranlarında yayınlanan ödül töreninde Kerimcan Durmaz'ın ödül aldığını gören Erkan Petekkaya, sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı'ya sert bir şekilde eleştiride bulunmuştu. Ancak kısa bir süre sonra ünlü oyuncu yine sosyal medya hesabından uslubü çok sert olduğu için özür diledi. 

TV8 ekranlarında yayınlanan Kırmızı Oda dizisinde rol alan başarılı oyuncu Erkan Petekkaya, müzik töreninde cinsel organını gösterdiği gerekçesi ile ilgili hakkında dava açılan Kerimcan Durmaz'a ödül verildiğini görünce sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı'ya ateş püskürdü. Oyuncu, "Utanıyorum sizin kanalınızda olmaktan" diyerek Acun Ilıcalı'ya tepki gösterdiği paylaşım tepki çekince yayından kaldırdı. Gündeme bomba gibi düşen Petekkaya, yeni bir paylaşım yaparak geri adım attı.


Paylaşımını kısa sürede silen Petekkaya, yeni bir paylaşım yaparak "Söylediğimde haklı olsam da üslubum hatalı olmuş. Bu yüzden lütfen kusura bakmayın" ifadelerini kullandı. Oyuncunun sert eleştirilerine karşı Acun Ilıcalı'dan henüz bir açıklama gelmedi.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
acun ılıcalı erkan petekkaya kerimcan durmaz