Demet Akalın ve Seda Sayan tartışmasında son dakika


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Demet Akalın ve Seda Sayan'ın program kavgası sosyal medya üzerinden devam ederken kavgayı sonlandıracak açıklama yapım şirketinden geldi! Detaylar haberimizde...

Demet Akalın ve Alişan'ın Star TV'de yayınlanan sabah programı anlaşmalarının sona ermesiyle ekranlara veda etti. Ünlü ikilinin yerine Seda Sayan'ın gelecek olduğu açıklanınca ortalık karıştı. Ünlü isimler program nedeniyle birbirine demediğini bırakmadı. Sözlü tartışma devam ederken bu tartışmaya noktayı, yapım şirketi koydu.

Star TV ekranlarında yayınlanan "Demet ve Alişan'la Sabah Sabah" programı ekranlara veda etti. Demet Akalın ise programın bitmesinin Seda Sayan'dan kaynaklandığını düşündüğü için Seda Sayan'ı Instagram'da engellemişti. Sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Seda Sayan ise, "Kimsenin ekmeğiyle oynamadım, oynamam" diyerek kendini ifade etmişti. Programın sonlanmasıyla şahsının bir ilgisinin olmadığını açıklayan Sayan, Demet Akalın'a şöyle cevap verdi:

"TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce. Sorduğumda 'sorun yok, anlaşabilirsin' mesajın elimde duruyor, komik olmayın. Sizi kovmadılar anlaşmanız bitti" ifadelerini kullandı.


Demet Akalın'ın İddiaları

Seda Sayan'ın söylediklerine kısa sürede cevap veren Akalın ise, "Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33'te 'Sakın inanmayın böyle abuk sabuk haberlere canlı yayın yapamam çocuklar' diye mesaj attın. Ben de, 'Sıkıntı yok' dedim. Cuma günü program bitişi, 'Ben başlıyorum' diye sormadan mesaj attın. Biz ekiple ağlarken bu mesaj... Cenaze evine davulla gidilmez. Sen bunu daha iyi bilirsin. Profesyonellikte her şey olur. Son açıklamam ama beni seninle yanak yanağa göremezler. Bilgine" diye Sayan'a karşılık vermişti.


Yapım şirketi son noktayı koydu

Tüm bu kargaşadan sonra Demet ve Alişan’la Sabah Sabah programının yapım şirketi açıklama yaptı Yapılan açıklamada programın daha önceden belirlenen tarihte sona erdiğini ve yeni sezonda Seda Sayan ile sabah programı yapılacağı belirtildi.

Yapım şirketinin yaptığı açıklamalarda şu ifadeler de yer alıyor:

"Star TV için hazırlanan ve başarılı bir sezonun ardından final yapan “Demet ve Alişan ile Sabah Sabah“ programı sözleşmede öngörülmüş olduğu tarihte sona ermiştir. Her iki taraf da sözleşmenin gereğini eksiksiz bir şekilde yerine getirmiştir. Hemen akabinde de sayın Seda Sayan’a teklif götürülmüş ve yine Star TV’de yeni sezonda yayınlanmak üzere başka bir program için kendisiyle anlaşma sağlanmıştır. Dolayısıyla bir programın bitirilip diğer bir program için anlaşma yapılmasının birbiriyle ilintisi yoktur. Sözleşme süresi sonunda biten bir programın ardından başka bir program için görüşmelerin yapılması doğal bir süreçtir. Bu vesile ile global medya olarak değerli sanatçılarımız Demet Akalın ve Alişan’a bir kez daha teşekkür ediyor, Türkiye’nin sultanı Seda Sayan’a da “Hoş geldiniz” diyoruz. Bugüne kadar Türkiye’nin en çok izlenen ve ses getiren yapımlarına imza atan “Global medya” yeni projelerle izleyicilerin karşısında olmaya devam edecektir."


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
demet akalın seda sayan star tv