Aslıhan Güner yeni imajıyla ekranlara dönüyor!


Yayınlama: 2 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Ekranların sevilen oyuncusu Aslıhan Güner, son projesi bittikten sonra yeni imajıyla görenleri büyüledi. Başarılı oyuncunun yeni projesi de belli oldu!

Show TV ekranlarında yayınlanan Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi kısa süre önce final yapmış ve izleyicilerine veda etmişti. Sevilen dizinin başarılı başrol oyuncusu Aslıhan Güner, dizisi bittikten sonra beklenmedik anda imaj değişikliği yaptı.

Aslıhan Güner

Kızıl saçlarıyla hayranlarınım beğenisini toplayan Aslıhan Güner, yeni projesi için kızıl saçlarından vazgeçti. Mesleğindeki başarısıyla ve güzelliğiyle dikkat çeken Aslıhan Güner, yeni imajını Instagram hesabı  üzerinden takipçileriyle paylaştı.

Aslıhan Güner yeni imaj

Hayranlarına Sürpriz Yaptı

Instagram hesabında yaklaşık 3 milyon takipçisi bulunan güzel oyuncu, bir dönem sosyal medya hesaplarını kapatsa da şuan da Instagram hesabını aktif olarak kullanmaya devam ediyor. Sosyal medya hesabından takipçileriyle buluşan güzel oyuncu bu sefer farklı bir sürpriz yaptı. Kızıl saçlarıyla hayranlarının beğenisi toplayan Aslıhan Güner, başrol oyuncusu olduğu Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisi bittikten sonra kızıl saçlarına veda etti ve saçlarını siyaha boyadı. Bu değişim takipçilerini çok şaşırtsa da yeni saçlarıyla yaptığı paylaşım adeta beğeni yağmuruna tutuldu.

Aslıhan Güner son

Yeni Projesi Belli Oldu

Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinin çekimleri Ordu'da yapılıyordu. Dizi final yaptıktan sonra İstanbul'a dönen Güner'in yeni projeye başlayıp başlamayacağı hayranları tarafından merak ediliyordu. Başarılı oyuncunun ekranlarda hayranlarıyla tekrar buluşacağı yeni projesi belli oldu. Başarılı oyunculuğuyla hayranlarının beğenisi toplayan Aslıhan Güner'in  yeni projesi, Fox TV ekranlarında yeni sezonda başlayacak olan Uzak Şehrin Masalı adlı dizi oldu. Dizide başrol oynayacak olan Güner, Umay karakterine hayat verecek. Aslıhan Güner'in yeni dizisinin yönetmenliğini Mustafa Şevki Doğan yapacak. Dizinin çekimleri Temmuz ayında Kars'ta başlayacak. Yeni imajıyla ekranlara dönmesi heyecanla beklenen Güner'in yeni projesindeki partnerinin kim olacağı ise hala merak konusu.Yorumlar

Yorum Yap

Benzer İçerikler
aslıhan güner