Bu yıl Hadise yok! Acun Ilıcalı sürpriz bir isimle görüşüyor...


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

O Ses Türkiye'nin yeni sezon jüri kadrosunda ilginç değişiklikler söz konusu. Hadise'nin bu yıl kadroda olmayacağı ve yerine sürpriz bir ismin geleceği iddiaları gündemde!

Acun Ilıcalı yeni sezonda jüri kadrosuna Ebru Gündeş'i almayı planlarken ilginç bir hamle yaptı. Yıllarıdır O Ses Türkiye'nin jüri koltuğunda oturan Hadise bu yıl O Ses Türkiye kadrosunda olmayacak.

Reza Zarrab ile Hadise arasında çıkan aşk iddialarından sonra Ebru Gündeş'le Hadise'nin arasına mesafeler girdiği dedikoduları magazin gündemini bir süre meşgul etmişti. Tüm bu gelişmelerden kısa süre sonra da Hadise'nin bu yıl O Ses Türkiye jüriliğinde olmayacağı iddiası ortaya atıldı. Acun Ilıcalı, Hadise'yi bu yıl kadroya almayacağı ve Ebru Gündeş'in O Ses Türkiye jüri kadrosunda olacağı haberi kısa sürede yayıldı.


Acun, Hadise'nin yerine sürpriz isimle görüşüyor!

Sosyal medyada ve magazin haberlerinde sıkça konuşulan konulardan biri Acun Ilıcalı'nın bu yıl O Ses Türkiye jüri koltuğuna Hadise'nin yerine kimi getireceği. Çıkan haberlere göre uzun yıllardır jüri koltuğunda oturan Hadise'nin yerine bu yıl Gülşen gelecek. Acun Ilıcalı'nın Gülşen'le görüşmeleri devam ederken Gülşen'in de O Ses Türkiye jürisi olmaya sıcak baktığı öğrenildi. İlerleyen günlerde jüri koltuğunda bu yıl Gülşen'in oturacağı netleşeceğe benziyor. Durum böyle olursa bu yıl O Ses Türkiye'yi Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Gülşen dörtlüsüyle ekranlarda olacak.


Reza Zarrab iddialarına Hadise'den sert tepki gelmişti.

Hadise, Reza Zarrab ile aşk yaşadığı dedikodularına karşı şu açıklamayı yapmıştı: 

"Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım."
Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
o ses türkiye acun ılıcalı hadise