Alev Alev 28. bölümüyle final yapıyor! Finalde yüzler gülüyor...


Google News

Yayınlama: 2 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Show TV'de ekranlara gelen Alev Alev dizisi 28. bölümüyle izleyicilerine veda etmeye hazırlanıyor. İşte finale yakışır bir son bölümle ekranlara gelecek Alev Alev'deki gelişmeler...

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Alev Alev, 28.bölümüyle final yapacağını izleyicilerine duyurdu.

Alev Alev dizsinin 28. bölüm fragmanı da yayınlandı. Perşembe akşamı final bölümüyle ekranlarda izleyicileriyle buluşacak olan Alev Alev dizisinin bitiyor olması sevenlerini üzdü.

Alev Alev dizisinin final fragmanında yaşananlar izleyicilerinin yüzünü güldürdü.

Ömer ve Rüya çiftinin bebek sevinciyle beraber, Ozan ve Cemre'nin evleniyor olması tam da finale yakışır gelişmelerden.


Alev Alev Dizisi Final Yapıyor

Show TV'nin sevilen dizilerinden biri olan Alev Alev, 27 Mayıs Perşembe akşamı izleyicileriyle son kez ekranlarda buluşacak. Sevilen dizinin başarılı oyuncu kadrosunda şu isimler yer alıyor:

Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ve Zuhal Olcay.

Alev Alev dizisinin yayınlanan final fragmanında İskender'in göz altına alınması izleyicileri şaşkınlığa uğrattı. Buna ek olarak Çiçek'in İskender'e olan sevgisini Rüya'ya itiraf etmesi de izleyicileri şok etti.

Nikahtan sonra mutlu gözüken Cemre ve Ozan çiftini şaşırtan olayın ne olduğuysa izleyicileri şimdiden meraklandırıyor.


Finalde Neler Oluyor?

Dizinin diğer başkarakteri olan Çelebi'yi Ömer yakaladıktan sonra artık Çelebi için hesap verme vakti başlıyor. Cemre ve Ozan birlikte yeni hayatlarını kurmak için adım atmaya başlarken Çiçek'in şaşırtan hamlesi İskender ve Çiçek aşkı için sonsuz bir yola giriyor.

Zuhal Olcay'ın canlandırdığı Tomris karakteriyle Altan arasında başlayan aşkla, Ömer ve Rüya çiftinin bebek sevinci yüzleri güldürüyor. Bunlarla beraber Tomris'in Çiçek'le yüzleşmesi Çiçek'in geleceğini tamamen değiştiriyor.


Yorumlar

Yorum Yap

Benzer İçerikler
Show TV Dizi Türk Dizileri