Ayetli dualı hadisli resimli yazılı yeni ve anlamlı kandil mesajları...


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Birbirinden güzel dualı, hadisli ve ayetli kandil mesajlarını sizinle paylaştık. İşte anlamlı ve bir o kadar güzel resimli kandil mesajları!

Ayetli, dualı, hadisli yepyeni kandil mesajları! Hayırlı Kandiller dilekleri ve sözleri! Kısa, uzun, resimli yeni kandil mesajları!


2021 Kandil mesajları resimli ve yeni... En güzel anlamlı kandil mesajlarını kısa ve öz olarak sizin için bu yazımızda topladık.

Birbirinden güzel dualı, hadisli ve ayetli kandil mesajlarını sizinle paylaştık. İşte özel ve güzel resimli kandil mesajları! Hayırlı Kandiller...

Mübarek üç ayların başlamasıyla beraber tüm Müslüman alemi bu özel günlerin manevi huzurunu sevdikleriyle paylaşmak için en güzel, dualı, ayetli ve hadisli kandil mesajlarını araştırmaya başladı. Whatsapp gibi sık kullanılan mesajlaşma uygulamaları üzerinden ve sosyal medya aracılığıyla paylaşılacak olan resimli kandil mesajları, her kandilde olduğu gibi bu kıymetli günlerde de gündemde. 

Duaların kapılarının açıldığı, kalplerin Allah sevgisiyle ve huzurla dolduğu bu özel günde aile, akraba, eş, dost fark etmeksizin 'kandiliniz mübarek olsun' temalı; resimli, kısa, uzun, anlamlı kandil mesajları, bugünlere tekrardan kavuşmanın mutluluğunu paylaşmayı sağlıyor.

Kandil mesajları, bu özel günlere yeniden kavuşmanın mutluluğu ve huzurunu yaşayan Müslümanların, bu mutluluğu paylaşabilmesinde yardımcı oldu.

Sevdiklerinin bu özel gününü tebrik etmek amacıyla binlerce kişi kandil mesajı aramaya çıktı.

İşte herkes tarafından aranan kısa, anlamlı, dualı, hadisli, ayetli, güzel kandil mesajları:


Ya Rabbi! Bizi doğru bir yolda ilerlet, senin çizmiş olduğun yolda ilerlet, niyetlerimize lütuf eyle ve bize verdiğin nimetlere bolluk, bereket ihsan eyle. Bu kıymetli kandil gününde dualarımızı ve dileklerimizi kabul eyle. Amin...

Yağmurun toprağa can verdiği gibi duaların da can bulacağı bu ünde dua bahçesinde açan tomurcuklardan olmak ümidiyle. Kandiliniz mübarek olsun.

Semanın kapılarının sonuna kadar açılıp rahmetin yağmur gibi yağdığı bu mübarek günde dualarınızın kabul olması dileğiyle... Hayırlı kandiller.

Bu kıymetli gece, zor günler yaşadığımız fakat gelecek adına umutla baktığımız şu zamanlarda yeniden bir mucizeye vesile olur. Hayırlı kandiller.

Yağmur yüklü bulutlar gibi gelen, eteğindeki hayır cevherlerini başımıza boşaltan ve bizlere mutluluk veren kandilin, büyüsüne kapılmanız dileğiyle. Nice kandiller.

Bir dua gönderiyorum bütün sevdiklerime; hayatınızda sağlık, mutluluk, huzur olsun. Sevdikleriniz baş ucunuzda olsun. Allah'ın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun. Kandiliniz mübarek olsun!

Bu mübarek gecenin, İslam alemine ferahlık, huzur bereket getirmesine vesile olması ümidiyle dualarınız kabul olsun… 

Her sabah güneşle yeniden doğan umutlar, her yeni baharla başlayan mutluluklar ve açan her yeni tomurcukta gizlenen güzellikler sizinle olsun. Kandiliniz mübarek olsun.

En güzel isimler (Esmaul Hüsna) Allah’ındır. O Halde O’na o güzel isimlerle dua edin. O’nun isimleri hakkında eğri yola gidenleri bırakın. 

Onlar yapmakta olduklarının cezasına çarptırılacaklardır. (Araf 180)  Kandiliniz mübarek olsun!

Ya Rabbi! Sesimizi duyansın, yaşadıklarımızı en iyi gören, bilensin. Açtık ellerimizi sana, sen affeyle, sen niyetlerimizi ihsan eyle.

Melekler hep yanınızda olsun. Kalbiniz ferah, imanınız denizler gibi çok olsun. Sevgili Peygamberimiz şefaatçiniz olsun. Kandilimiz mübarek olsun!

Kandilin mübarek olsun. Rabbim, sevdiklerinle beraber güzel günler yaşamayı nasip etsin. Hayırlı kandiller.

Bu kıymetli kandil gecesinin, hayatımıza yeni umutlar ve güzelliklere vesile olması ümidiyle.

Kalpler vardır sevgiyi arttırmak için, insanlar vardır kardeşliği yaşatmak için, kandiller vardır kutlamak ve bağışlanmayı dilemek için… Kandiliniz mübarek olsun.

Sen öyle bir insan ol ki zihinler dursun, sen ona buna değil Rabbine kulsun. Kıymetli olanların içinde parlayan bir nursun, senin gibi güzel bir insanın kandili mübarek olsun.

Güneşin şefkatli yüzü kalbine dokunsun, kötülükler senden uzakta, melekler hep yanında olsun. Güneş öyle bir geceyi aydınlatsın ki, duaların kabul, kandilin mübarek olsun.

Bugün ettiğiniz bütün dualar semaya yükselip, tek tek kabul olup üzerinize bereketli yağmurlar gibi yağsın. Kandiliniz mübarek olsun.

Kardeşliğin sonsuz olduğu, sevgilerin perçinleştiği, dostlukların bitmediği; huzurlu, umutlu ve sevgi dolu günlere, rahmetlerin üzerinize yağdığı nice kandillere...Kandiliniz mübarek olsun.

İlahi esintilerin gönüllere yuva olduğu, bir saniyenin bir asra bedel olduğu bu mübarek günde dualarda birlikte olmak ümidiyle, kandilinizi kutlarım.

Varlığı sonsuz olan, merhametlilerin en merhametlisi olan yüce Allah, kendisine el açanları geri çevirmez. Dualarınızın ve dileklerinizin Rabbimizin yüce katında iletilmesine vesile olan kandiliniz mübarek olsun.

Bu günlerin kıymeti üzerinize, rahmeti ömrünüze, bereketi hanenize, nuru ahiretimize, sıcaklığı ömrünüze dolsun. Kandiliniz mübarek olsun...

Her tomurcuk yeni bir çiçeğin, her çiçek yeni bir baharın, her kandil yeni bereketlerin habercisidir. Rahmet, bereket ve mağfiret dolu kandil yaşamanız dileğiyle. Hayırlı kandiller.

Bir kandil gülü ver sevdiklerine, sana sevdiklerinde gülücükler getirsin öyle içten öyle samimi ol ki üzüntülerini bile mutluluğa çevirsin. Kalpleriniz rahmetle dolsun, kandiliniz mübarek olsun.

Hatalarımızdan ve günahlarımızdan kurtulmak için bu gece dua edelim.. Allah merhamet eden ve affedendir, unutmayalım...

Eller semaya açılıp, yürekler bir olunca bu gece, gözler sevinç yaşlarıyla dolacak.. Kandiliniz mübarek, dualarınız kabul olsun.Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
Kandil Kandil Mesajları Din İslam Müslüman Güzel Sözler Özlü Sözler