Ailesinin kayıp sandığı 18 yaşındaki genç, Galata Kulesi'nden atlayarak hayatını kaybetti!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

İstanbul'da yaşanan olayda ailesinin daha önce kayıp ilanında bulunduğu 18 yaşındaki genç Osman Demir, Galata Kulesi'nden atlayarak hayatına son verdi. İşte detaylar...

Ailesinin kayıp başvurusunda bulunduğu 18 yaşındaki genç, Galata Kulesi'nden atlayarak hayatına son verdi. Beyoğlu'ndaki Galata Kulesi'nden atlayarak, beton zemine düşen 18 yaşındaki Osman Demir, hayatını kaybetti. Ceset hastane morguna kaldırılırken olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İstanbul'da yaşanan olay, saat 15.00 sıralarında tarihi Galata Kulesi'nde meydana geldi. Kule'nin seyir terasına çıkıp bir süre etrafı izleyen Osman Demir, iddiaya göre bir anda kendini Galata Kulesi'nden aşağı bıraktı.

Beton zemine düşen Demir'i görenler hemen yardıma koşup polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Bir süre sonra gelen sağlık ekipleri, Demir'e uzun süre kalp masajı yaptı. 

Yapılan tüm müdahalelere rağmen hayata döndürülemeyen Osman Demir daha sonra ambulansa alınarak hastane morguna kaldırıldı. Yaşanan elim intiharla ilgili soruşturma başlatan polis, olay yerinde incelemelerde bulundu.

Galata Kulesi'nden atlayarak intihar eden Osman Demir'in ailesinin bugün polise kayıp başvurusunda bulunduğu öğrenildi. 


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

istanbul galata kulesi intihar