Zirvedeki isim yine şaşırtmadı: Acun Ilıcalı ilk sırada!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Mayıs ayında haberlere en çok konu olan ünlülerin isim listesi açıklandı. Listenin zirvesindeki isim ise yine değişmiyor! Detaylar haberimizde...

Haber analiz ve raporlama sistemi Habermetre, bu kez de mayıs ayında en çok habere konu olan ünlüler listesini açıkladı! Listenin zirvesi yine değişmedi. İlk sırada bulunan Acun Ilıcalı, rakiplerine açık ara fark attı.

Dijital haber bankası Habermetre, Türk haber sitelerini araştırarak bu yılın mayıs ayında haberlerde en çok konu olan 20 ünlü ismi listeledi. Listenin zirvesi Acun Ilıcalı'ya ait. Sene başında exxen platformunu hayata geçiren Ilıcalı, Survivor programıyla Türkiye'de mayıs ayında en çok konuşulan isim oldu. Ilıcalı, listede yer alan rakiplerine büyük fark attı. Mayıs ayında 6.538 habere konu olan Acun Ilıcalı'yı ATV ekranında program yapan Müge Anlı, 3.513 haberle listenin 2. sırasında takip etti.

Müge Anlı

Demet Akalın ve Seda Sayan da listede!

Son dönemlerde Seda Sayan'la aralarında geçen program tartışması nedeniyle Demet Akalın gündeme gelmişti. Akalın, 3.160 haberle listenin 3. sırasında yer alıyor. Bu tartışmalardan sonra yaptırdığı estetikler yüzünden takipçileri tarafından topa tutulan Seda Sayan da 2.508 habere konu olarak 6. sırada yer aldı.

Demet Akalın Seda Sayan

En çok konuşulan ünlüler

Ebru Gündeş, son dönemlerde evliliğindeki sorunlarla magazin gündeminde sıkça konuşulan başlık olmuştu. Gündeş, 2.052 habere konu olarak listenin 8. sırasında yer aldı. Türkiye'nin gündeminden hiç düşmeyen isim Şeyma Subaşı ise 1987 habere konu olarak 9. sırada yer alıyor. Listenin 10. sırasında ise 1.974 haberle Beren Saat bulunuyor.

Ebru Gündeş


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
Acun Ilıcalı Müge Anlı Demet Akalın Seda Sayan Ebru Gündeş Şeyma Subaşı Beren Saat