Survivor Gamze Ne Oldu?


Google News

Yayınlama: 6 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Survivor Gamze Aksu ne oldu? Gamze Aksu kimdir? Gamze Aksu elendi mi? Gamze Aksu diskalifiye mi oldu? Gamze Aksu neden ayrıldı?

Survivor Gamze Aksu ne oldu? Gamze Aksu kimdir? Gamze Aksu elendi mi? Gamze Aksu diskalifiye mi oldu? Gamze Aksu neden ayrıldı?

Tüm bu sorular merakla ve ilgiyle izlenen Tv8'in yarışma programı Survivor'ın izleyicileri tarafından son zamanlarda çok sık aranır oldu?
Survivor 2018 yarışmacılarından biri olan Gamze Aksu'ya ne oldu?
Tv8'de yayınlanan Survivor 2018'in Gönüllüler takımında yarışmacı olan Gamze Aksu, flaş bir kararla yarışmadan diskalifiye edildi.
Peki Gamze Aksu yarışmadan neden ayrıldı, neden diskalifiye edildi?
All Star ve Gönüllüler takımlarının büyük heyecana sahne olan yarışmalarının yanı sıra konseyde elemeler ve diskalifiyeler de başladı.
Survivor Gönüllüler takımı'nda ilk diskalifiye olan kişi ise Gamze Aksu oldu.
Peki Survivor Gamze Aksu kimdir, neden diskalifiye oldu?
Gamze Aksu Kimdir?

1988 yılında doğan Gamze Aksu 3 yaşındayken artistik jimnastik yaptı. Sonrasında 14 yıl bu spora devam eden Gamze Aksu, daha sonra kule atlama sporu ile ilgilenmeye başladı. Ardından Modern Dans Bölümü’ne giren oyuncu, sakatlık yaşayınca Opera Bölümü’ne yatay geçiş yapmak zorunda kaldı. Sonrasında İzmir’de Paprika adlı grup kuran Gamze Aksu, uzun süre şarkıcılık da yapmıştır. Paprika ile İzmir ve İstanbul’da konserler vermiştir. Televizyonculuk dalında Yalan Dünya dizisine konuk oyuncu olarak katılan oyuncu kliplerde ve reklamlarda da irili ufaklı roller almıştır.
Son olarak Şahan Gökbakar'ın başrolünü oynadığı Recep İvedik 4 filminde Ebru karakteriyle ilk kez bir sinema filminde oynamıştır.

Gamze Aksu 1,75 boyunda ve 57 Kg ağırlığındadır.
OYUNCU GAMZE AKSU SURVIVOR'A ERKEN VEDA ETTİ!
Sevilen yarışma programı Survivor'da konsey akşamı eleme gecesinde diskalifiye sürprizi yaşandı.
Acun Ilıcalı, Gamze Aksu'nun nükseden bir rahatsızlığı sebebiyle Survivor'a devam edemeyeceğini ve yerine başka bir yarışmacının dahil edileceğini açıkladı.

Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Survivor Gamze Aksu