ŞOK marketler saat kaçta açılıyor, kaçta kapanıyor? ŞOK marketler saat kaça kadar açık?


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

2021 yılının ŞOK market şubelerinin aktif mesai saatleri ve açılış, kapanış saatleriyle alakalı tüm detayları bu haberimizde bulabilirsiniz.

Hafta içi ve hafta sonu ŞOK marketlerin çalışma saatleri nasıldır? 

Süpermarket zincirlerinin en büyük üyelerinden biri olan ŞOK market şubelerinin aktif mesai saatleri alışverişini daha ucuza yapmak isteyen vatandaşlar tarafından sıkça araştırılıyor. Yurdumuzun neredeyse bütün il ve ilçelerinde aktif olarak çalışan ŞOK marketlerin binlerce müşterisi var.

Covid-19 önlemleri dahilinde uygulanan tedbirler kapsamında marketlerin çalışma saatlerinde değişiklikler yapıldı.

Sık sık ŞOK market şubelerinden alışveriş yapan kişiler ŞOK market şubelerinin saat kaçta açılıp, saat kaçta kapandığını büyük bir ilgiyle sorguluyor.

Her hafta indirime giren ŞOK market aktüel ürünler kataloğu ile müşterilerinin ilgisini kaybetmeyen ŞOK market şubeleri, birçok ürünü düşük fiyatlarla satışa koyuyor. Bunun yanı sıra geniş kapsamda ürün çeşitliliğinin olması ŞOK marketler zincirini tercih edilen market zinciri yapıyor.

Çoğunlukla aktüel ürünlerin indiriminin başladığı günlerde stoklar çabuk tükendiğinden günün erken saatlerinde ŞOK' a gidecek vatandaşlar, ŞOK market saat kaçta açılıyor sorusunun cevabını sıkça araştırıyor.

Siz değerli okurlarımız için derlediğimiz bu haberimizde ŞOK marketler zincirinin aktif çalışma saatleri konusunda detaylı bilgi alabilir, ŞOK marketler zincirinin akşam kaçta kapandığını ayrıca hafta sonu ve resmi tatillerde hizmet verip vermediği bilgisine de ulaşabilirsiniz.


ŞOK çalışma saatleri:

Ülkemizde pek çok mağazası olan ve düşük fiyatlarıyla birçok müşterisine hizmet veren ŞOK marketler zinciri, haftanın 7 günü aralık olmaksızın çalışıyor.

Ürün çeşitliliği dahilinde cazip fiyatları olan ŞOK marketler zincirinin aktif mesai saatleri diğer şubelerinde de genellikle aynıdır.

İçişleri Bakanlığı'nın açıklamış olduğu "İş Yerlerinin Çalışma Saatleri" isimli genelgeye istinaden; bakkal ve marketler, düşük, orta ve yüksek risk sınıfındaki şehirlerde 07.00-20.00 saatleri arasında açık olacak.


ŞOK marketler saat kaçta açılıyor?

İçişleri Bakanlığı'nın açıklamış olduğu "İş Yerlerinin Çalışma Saatleri" isimli genelgeye göre; bakkal ve marketler, düşük, orta ve yüksek risk sınıfındaki şehirlerde 07.00-20.00 saatleri arasında çalışacak.

Çok yüksek riskli şehirlerde pazar günleri sokağa çıkma yasağı uygulamasına devam edilecek ve marketler 10.00-17.00 saatleri arasında hizmet verecek.

Yeni bir açıklama yapılıncaya kadar yurt genelinde hafta içi günlerinde (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe ve Cuma) ve Cumartesi günleri 21.00-05.00 saatleri arasında sokağa çıkma yasağı uygulanmaya devam edecek.

Sokağa çıkma yasağında istisna getirilenler haricinde bütün iş yerleri hafta içi saat 20.00'de hizmete son verecek.


ŞOK resmi tatillerde açık mı?

ŞOK market mağazaları, resmi tatillerde ve günlerde aynı zamanda dini bayramlarda da müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.


ŞOK market çalışma saatleri:

ŞOK hafta içi ve cumartesi günleri 07.00- 20.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

ŞOK pazar günleri 10.00- 17.00 saatler arası hizmet veriyor.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
ŞOK