Sinemalarda bu hafta 6 film vizyona giriyor...


Google News

Yayınlama: 5 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Julius Avery'nin yönetmenliğini üstlendiği "Overlord Operasyonu" gerilim ve aksiyon meraklılarının ilgisini çekmeye aday...

Türkiye'deki sinema salonlarında bu hafta 2'si yerli 6 film vizyona girecek.

Batlır

Can Sipahi, Merve Dizdar, Erkan Taşdöğen, Sinan Çalışkanoğlu, Selen Kurtaran, Yağızkan Dikmen, Akasya Aslıtürkmen ve Yılmaz Gruda'nın başrollerinde yer aldığı filmi, Sitare Yıldırım yönetti.

Yıldırım'ın senaryosunu Gökçe Eyüboğlu, Volkan Girgin ve Nuh Kerem Pilavcı ile beraber kaleme aldığı film; fiziki farklılıkları olan bir çocuğun, ameliyat olmak için bilgi yarışmasına iştirak sürecinde yaşadıklarını anlatıyor.

Çakallarla Dans 5

Murat Şeker'in yönetmenliğini yaptığı; Şevket Çoruh, İlker Ayrık, Timur Acar, Murat Akkoyunlu, Didem Balçın, Hande Katipoğlu, Ceyhun Yılmaz, Şebnem Dönmez ve Naz Çağla Irmak'ın başrollerinde yer aldığı "Çakallarla Dans 5" bugün seyirci ile buluşuyor.

Murat Şeker'in, senaryosunu Ali Tanrıverdi ile beraber kaleme aldığı "Çakallarla Dans" serisinin 5'inci bölümünde; yolları ayrı düşen ekipten birinin, 17 yaşında bir kızının olduğunu öğrenmesiyle gelişen olaylar etrafında dönüyor.

Overlord Operasyonu

Julius Avery'nin yönetmenliğini üstlendiği; Jovan Adepo, Wyatt Russell, Mathilde Ollivier, Pilou Asbaek, John Magaro, Lain De Caestecker, Bokeem Woodbine ve Dominic Applewhite'nin rol aldığı film, tansiyon ve iş meraklılarının ilgisini çekmeye namzet .

Jeffrey Jacob Abrams'ın yapımcılığını üstendiği filmin konusu özetle şöyle:

"Normandiya Çıkarması'na saatler kala Amerikan paraşütçü askerlerden oluşan bir takım, saldırının başarısı için hayati önem taşıyan bir görevi yürütmek üzere Nazi işgali altındaki Fransa'ya indirilir. Garnizon olarak kullanılan bir kilisenin üzerindeki radyo vericisini yok etmekle görevlendirilen askerler, kilisenin altındaki esrarengiz bir Nazi laboratuvarında dünyada eşi olmayan düşmanlarla karşı karşıya gelir."

Suspiria

Dario Argento'nun kült klasiğinin hikayesini yeniden ele saha modern "Suspiria", namı bütün dünyaya yayılmış bir raks okuluna başlayan genç bir dansçıyı ve okulun etrafında gelişen tekinsiz olaylar silsilesini anlatıyor.

Luca Guadagnino'nun yönetmen koltuğunda oturduğu filmin başrollerinde Dakota Johnson, Tilda Swinton, Mia Goth, Lutz Ebersdorf, Angela Winkler, Jessica Harper ve Chloe Grace Moretz yer alıyor.

Cameron Post'a Ters Terapi

Desiree Akhavan'ın Emily Danforth'un romanından uyarladığı "Cameron Post'a Ters Terapi" ünlü filmde Chloe Grace Moretz, Sasha Lane, Quinn Shephard, Steven Hauck, Forrest Goodluck ve Melanie Ehrlich oynuyor.

Cinderella

Lynne Southerland'ın yönetmenliğini yaptığı haftanın animasyon filmi, Sindirella'nın klasikleşmiş hikayesine seçenek bir nazar sunmayı amaçlıyor.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Julius Avery Yönetmen Overlord Film Sinema