Şenol Hoca'ya bir isyan da Abdülkadir Ömür'den: Beni niye çağırdın hocam?


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

EURO 2020 turnuvasında beklenilen başarıyı gösteremeyen A milli takımda bazı futbolcuların Şenol Güneş'e tepki gösterdiği bilgisi paylaşıldı. İşte tüm detaylar...

EURO 2020'de geniş kadroya davet edilen fakat oynanan maçların hiçbirinde kadroya alınmayan Abdülkadir Ömür'ün Şenol Güneş'e isyanı gündeme bomba gibi düştü.

Genç oyuncunun, "Oynatmayacaksan beni niye çağırdın hocam?" şeklinde Şenol Güneş'e tepki gösterdiği belirtildi. 

Kerem Aktürkoğlu, Ozan Kabak, Orkun Kökçü, Rıdvan Yılmaz, Halil Dervişoğlu, Mert Müldür, Altay Bayındır, İrfan Can Kahveci'nin de kadroda olma şansı bulamadığı için Şenol Güneş'e karşı tepkili olduğu bilgisi kısa sürede yayıldı.

Spor yorumcusu Uğur Karakullukçu, EURO 2020 için milli takım kadrosuna çağrılan fakat hiçbir maçta kadroya alınmayan Abdülkadir Ömür'ün Şenol Güneş'e isyan ettiğini iddia etti. A Milli Takım'ın 26 kişilik aday kadrosuna davet edilen Trabzonspor'un hücum oyuncusu Abdülkadir Ömür, İtalya, Galler ve İsviçre maçının kadrolarında bulunma şansını elde edemedi.

İsviçre maçında da 23 kişilik aday kadroda olmadığını öğrenen Abdülkadir Ömür'ün tecrübeli teknik adama tepki de bulunduğunu ve İsviçre maçının kadrosu belli olduktan sonra Abdulkadir Ömür'ün, Şenol Güneş'e 'Beni niye çağırdın hocam?' ifadelerini kullandığını da bildirdi.Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

şenol güneş abdülkadir ömür EURO 2020