Rüyada et görmek ne anlama gelir?


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada et görmenin rüya tabirlerinde birçok anlamı bulunur. Peki rüyada et görmek diyanete yakın kaynaklara ve rüya yorumcularına göre hangi anlamlara geliyor?

Rüyada et görmek, rüya yorumcuları tarafından genelde pek iyi olaylara yorumlanmaz. Her rüyada olduğu gibi bu rüyanın içeriğine göre de anlamları değişebiliyor. Örneğin rüyada çiğ etmek görmek, rüya sahibi için sıkıntılı bir dönemin yaklaştığının habercisi olurken rüyada pişmiş et görmek ise güzel olaylara işaret eder.


Rüyada et görmek

Rüyada et görmek, çoğunlukla hayırsız olaylara ve sıkıntılı durumlara yorumlanır. Rüyada görülen et çiğ ise bu rüya; kedere, üzüntüye, kayıplara ve sağlık sorunlarına delalet eder. Aynı zamanda ayrılıklara ve boşanmalara da yorumlanır. Rüyada çiğ et görmek ve bu etin koktuğunu hissetmek başınıza yakın zamanda büyük bir felaketin geleceğinin habercisidir. Ancak rüyada görülen et pişmişse rüya sahibinin mal varlığının artacağına delalet eder.


Rüyada et yemek

Rüyada et yediğini gören kişinin maddi durumu kötüyse bu kişi kısa zamanda maddi olarak zenginliğe ulaşacaktır. Rüyada kavrulmuş et yediğini gören kimsenin salih amel işlemesi ve bol bol dua etmesi gerekir. Rüyada yediği eti başkalarıyla paylaştığını gören kişinin kazancının artacağına, hanesine bolluk ve bereket geleceğine işaret eder. Rüyada başka birinin pişirdiği eti yemek, rüya sahibinin yakınları tarafından çok sık dedikodusu yapıldığına delalet eder.


Rüyada et pişirmek

Rüyada et pişirdiğini gören rüya sahibinin uzun zamandır çabaladığı ancak bir türlü başaramadığı hedefine ulaşacağına delalet eder. Rüya sahibinin yakınları tarafında takdir edileceğine ve saygı göreceğine de işarettir. Kişi rüyasında çok fazla etin piştiğini gördüyse, rüya sahibinin yakın zamanda çokça mal varlığı edineceğine delalet eder. Eti pişiren kişi rüya sahibiyse, rüya sahibinin helal kazanç sağladığına işarettir. Ancak rüya sahibi pişirdiği eti kimseyle paylaşmıyorsa rüya sahibi haram yemiştir.


Rüyada et kavurmak

Rüyada et kavurduğunu gören kişi çok fazla gıybet ve dedikodu yapıyordur. Rüya tabirlerinde rüyada et kavurduğunu gören kişinin tövbe etmesi gerekir. Eti başka biri kavuruyorsa o kişiden rüya sahibinin zarar göreceğine işaret eder.


Rüyada et dağıtmak

Rüya sahibi yoksullara ve ihtiyaç sahiplerine et dağıttığını gördüyse, bu rüya rüya sahibinin iyi kalpli, adaletli ve iyi ahlaklı kişilerle arkadaşlık edeceğine yorumlanır. Rüyada dağıtılan et pişmiş et ise, rüya sahibinin bir iş kuracağına ya da çalıştığı işinde yönetici olacağına delalet eder.


Rüyada et doğramak

Bu rüya, yakın zamanda rüya sahibinin ve yaşadığı bölgenin kötü bir felaketle karşı karşıya kalacağına yorumlanır. Rüya sahibi, eti doğramakta zorlanıyorsa, rüya sahibinin günahkar olduğunu düşündüğü için pişman olacağına ve tövbe edeceğine yorumlanır. Rüyada eti kolayca ve küçük küçük doğrayan kişinin sabırlı ve tutumlu bir insan olacağına delalet eder.


Rüyada et kesmek

Rüya sahibinin kötülüklerle ve zulümlerle karşılaşacağına işaret eder. Rüya sahibi ummadığı anda yakın çevresi tarafından bir zarara uğrayabilir. Rüyada et kestiğini gören kişinin dost sandığı pek çok düşmanı vardır. Bu düşmanlar rüya sahibine zarar vermek için rüya sahibini boş anını kollamaktadır. Rüya sahibinin önündeki dönemde yakın çevresine dikkat etmesi gerekir. Farklı bir yoruma göre de, rüyada et kestiğini gören kişi faiz ve harama bulamıştır.Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
et rüya din islam