Ölümden kıl payı kurtulan bebeğin annesi umursamazlığıyla 'pes' dedirtti!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Yol kenarında küçük bir bebek bulan ve annesine teslim eden genç adam, bebeğin annesinin gösterdiği tavır karşısında şaşkınlığa uğradı!

TikTok uygulamasında paylaşılan bir video, tüm dünyanın gündemine oturdu.

Tüm dünyada yankı uyandıran videoda, işlek caddenin kenarından yola atlamak üzereyken kurtarılan bebeğin annesinin umursamaz tavırları görenlere 'pes' dedirtti.

Ailesinin farkında olmadan uzaklaşan bebeğin, ölümden kıl payı kurtulması izleyenlerin yüreğini ağzına getirirken bebeğin annesinin rahat tavırları ise sosyal medyada gündem oldu.

Annenin, kaçan bebeğini teslim alırken sergilediği rahat tavırlar, binlerce sosyal medya kullanıcısının tepkisini çekti.

Tiktok bebek

Geçen ay Dymchurch, Kent'teki bir plajda kaydedilen videoda 32 yaşındaki Michael Currid isimli bir genç, anne ve babasını arayan küçük bir çocuğa rastladı.

Michael, çocuğu arabaların hızla geçtiği işlek yola çıkan merdivenin son basamağını çıkarken yakaladı.

Çocuğu bulduktan sonra çevredeki insanlara çocuğun kendilerine ait olup olmadığını sordu.

Tam o sırada bir yandan telefonla konuşan diğer elini de çocuğa doğru uzatan bir kadın, Michael'a doğru yanaştı. 

Michael'ın kucağındaki çocuk ona "anne" diye seslendi. Kadının tepkisiz kalması, Michael ve olayı videoya kaydeden 28 yaşındaki grafik tasarımcı ortağı Lex Hartop'un videoyu TikTok'ta paylaşmasının ardından sosyal medyada gündem oldu.

Michael Currid

Videoyu gören sosyal medya kullanıcıları,"Yani gerçekten umursamadı mı? Endişeli değildi. minnettar değil. Vay canına, iğrenç..." diye yazdı. Bazı kullanıcılar da "Adama teşekkür bile etmemesi ve telefonla konuşmaya devam etmesi..." gibi yorumlar yaptı.

Bebeğin annesinin umursamaz tavırları, hem Michael hem de görüntüleri kaydeden Lex'i şaşkına döndürdü.

Videoyu kayda alan Lex, "Michael ve ben kumsalın kenarından aşağı doğru yürüyorduk ki, bir bebeğin basamakları tırmandığını fark ettik" ifadelerini kullandı Açıklamalarına devam eden Lex, "Bebek, sahilden işlek bir yola çıkan beton basamakları sürünerek tırmandı. Bebek uzun bir yol kat etmiş olmalı veya görmezden gelinmiş ya da kimse tarafından fark edilmemişti" diye konuştu.Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
TikTok ilginç