Oğuzhan Uğur güzel oyuncuyla olan aşkını ilan etti!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Başarılı sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur, bu kez videolarıyla değil aşk hayatıyla gündemde. Başarılı ve güzel oyuncuyla olan aşkını ilan eden Oğuzhan Uğur'a takipçilerinden beğeni ve yorum yağdı!

Paylaştığı videolarla büyük bir hayran kitlesine ulaşan, binlerce takipçisi olan ve adından sıkça söz ettiren sosyal medya fenomeni Oğuzhan Uğur'un başarılı oyuncu Müjde Uzman ile aşk yaşadığı ortaya çıktı. Bir süredir aşk yaşayan çift, Instagram hesaplarından paylaştıkları fotoğrafla ilişkilerini takipçilerine ilan etti.

Uzun süredir sosyal medyada paylaştığı videolarla ve dikkat çeken video içerikleriyle binlerce takipçisi bulunan Oğuzhan Uğur hakkında bir süredir aşk iddiaları bulunuyordu. YouTube'da yayınlanan videolarıyla geniş bir hayran kitlesine sahip olan Uğur'un ilişkisini ilan etmesi sosyal medyada gündem oldu.

37 yaşındaki fenomen Oğuzhan Uğur, dün sosyal medya hesabından 36 yaşındaki oyuncu Müjde Uzman ile arabada çektiği bir fotoğrafı paylaşarak aşkını ilan etti. Günbatımında çektiği fotoğrafı "Güneşin doğuşu batışından farksız" notuyla paylaşan Uğur'a takipçilerinden yorum ve beğeni yağdı.

Aynı fotoğrafı Instagram hesabından paylaşan Müjde Uzman ise "90'lar karışık kaset" yazdı. Çiftin pozunu gören takipçileri ise "Yeni favori çiftim" ve "Yeni yengemiz ile eniştemiz" gibi yorumlarla çifti kutladı.

Oğuzhan Uğur Müjde Uzman

Müjde Uzman Kimdir?

Müjde Uzman, 26 Eylül 1984 tarihinde İstanbul'da doğdu. Mesleki kariyerine modellik ile başlayan Uzman, kısa süre sonra oyunculuğa adım attı. Oyunculuk kariyerine ilk kez 2008 yılında rol aldığı Paramparça Aşklar adlı diziyle başlayan oyuncu, günümüze kadar bir çok dizi ve proje de yer aldı.2010 yılında Kapalı Çarşı ve Aşk Bir Hayal dizilerinde konuk oyuncu olarak yer aldıktan sonra Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, Muhteşem Yüzyıl, 20 Dakika ve Kiralık Aşk gibi dizilerde yer alan Müjde Uzman, sinema dünyasına 2015 yılında Hadi İnşallah filmi ile adım attı. Uzman son olarak Savaşçı dizisinde rol aldı.

Müjde Uzman


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

oğuzhan uğur müjde uzman