Mourinho'ya karşı Ali Koç'un 2 teknik direktör adayı


Google News

Yayınlama: 2 ay önce

Okuma süresi: 3 dakika

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, Aziz Yıldırım'ın Mourinho hamlesine karşılık 2 teknik direktör adayının ön plana çıktığı iddia edildi. Ali Koç seçim öncesi teknik direktörün belirleneceğini ifade etmişti.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un, Aziz Yıldırım'ın Mourinho hamlesine karşılık 2 teknik direktör adayının ön plana çıktığı iddia ediliyor. 

Ali Koç, seçim öncesi teknik direktörün belirleneceğini ifade etmişti. Fenerbahçe'de başkanlık seçimi ve teknik direktör konusu bir numaralı gündem maddesi olarak öne çıkıyor. Aziz Yıldırım, Jose Mourinho ismi üzerinde dururken, Ali Koç'un 2 isim üzerinde durduğu öne sürülüyor

Ali Koç'un, İsmail Kartal ile devam etme ihtimali olduğu ve Mario Branco aracılığıyla Mourinho için nabız yokladığı iddia edilmişti. Ali Koç'un ön plana çıkan 2 teknik direktör adayı olduğu belirtiliyor. Söz konusu isimler Vincenzo Montella ve Luciano Spalletti olarak açıklanmıştır. 

Ali Koç, önümüzdeki sezon Fenerbahçe'yi çalıştıracak teknik direktörün 7 Haziran Cuma günü belli olacağını bildirmiştir. Haberde ayrıca, Spalletti'nin İtalya, Montella'nın ise Türkiye ile EURO 2024 hazırlıklarını sürdürmesi nedeniyle Ali Koç'un sürpriz bir isim de açıklayabileceği vurgulanmıştır.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Ali koç aziz yıldırım mourinho