Kısa, komik, yazılı, anlamlı ve resimli bayram mesajları!


Google News

Yayınlama: 2 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Bayram mesajı göndermek isteyenler artık klişelerden sıkıldığı için daha farklı ve renkli bayram mesajlarını tercih ediyor. İşte birbirinden komik, kısa, yazılı, anlamlı ve resimli bayram mesajları!

Sevdiklerinin ve yakınlarının bayramını tebrik etmek isteyenler için hazırladığımız bayram mesajları çok hoşunuza gidecek. 

Bayram mesajlarında özellikle kısa, komik, yazılı, anlamlı ve resimli olanlar tercih ediliyor.

İşte birçok farklı seçeneğin yer aldığı resimli bayram mesajları!

Sadece genele hitap eden klasik bayram mesajları yerine daha özel kişilere hitap eden bayram mesajlarını da sizin için düzenledik.

Sevgiliye özel bayram mesajları, nostaljik bayram mesajları ve yüzünüzde tebessüm oluşturacak komik bayram mesajları bu yazımızda!

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte uzakta olan sevdiklerimize göndermek için yazdığımız bayram mesajları, bu yılda okuyucularımızın en büyük yardımcısı oldu.

Bu yıl yakınlarının ziyaretine gidemeyenler, sevdiklerinden uzak olarak bayram yaşayanlar, bayram mesajları sayesinde mutluluğunu ve coşkusunu paylaştı. 

Bayram mesajı göndermek isteyen okuyucularımız için  SMS, Twitter, Facebook, Whatsapp gibi platformlar da kullanabileceğiniz en güzel, anlamlı, resimli bayram mesajlarını yazdık.

Bayram tebrik resimleri

İşte kısa, komik, yazılı, anlamlı ve resimli bayram mesajları.

* Hep birlikte yaşadığımız bu mübarek günde hepinizin bayramını en içten dileklerimle kutlar sevdiklerinizle beraber mutlu bayramlar dilerim.

* Heyecan ve özlemle beklenen bayram geldi, ne güzel geldi. Mübarek bayram yurdumuza sağlık, huzur, mutluluk, bolluk ve bereket getirsin. İyi bayramlar.

* Bir bayramı daha birlikte karşılamayı bizlere nasip eden Yaradana şükrederken  kaybettiklerimize Allah'tan rahmet dilerim. Herkesin dualarının kabul olması dileğiyle, bayramınız mübarek olsun.

* Hayat alıp verdiğimiz nefes kadardır, asıl güzellikler yaşandıkça anlaşılır bu güzel günde birlikte yaşamanın sevinciyle bayramınızı kutlarız.

* Gayret edelim ulaşmak kardeşliğe ve barışa. Yorulalım hepimiz bu uğurda. Tat alalım, ulaşalım yüce Allah'a.  Erişelim birlikte mutlu bayramlara. Bayramınızı en içten dileklerimle kutlarım.

* Kardeşliğin var olduğu, sevgilerin birleşip çoğaldığı, belki durgun, belki yorgun, yine de mutlu, yine de umutlu bir bayram geçirmeniz dileğiyle…

* Kainatın yaratıcısı ve alemlerin Rabbi yüce Allah’a bu bayramı da bizlere yaşattığı için şükürler olsun. Bayram bereketiyle, bolluğuyla gelsin, tüm insanlık için hayırlara vesile olsun. Bayramınız Kutlu olsun…

* Bütün kalpler sevinç dolsun, dilekler gerçek olsun, acılar unutulsun ,dualarımız kabul ve bayramınız mübarek olsun.

* Gönüller bir olsun bu mübarek ayda düşüncelerimiz hem fikir olsun Allah’ın yolunda, hayırlara vesile olsun. Bu sevinçli gün tüm Müslümanlara huzur ve bereket getirsin. Nice mutlu bayramlara.

* Kalpler vardır sevgiyi çoğaltmak için, insanlar vardır kardeşliği paylaşmak için ve bayramlar vardır mutluluk ile kucaklaşmak için. Bayramınız kutlu olsun.

* Şu 3 şeyden uzak dur; Kul hakkına girmekten, sana ihyacı olana sırt dönmekten ve birine kötülük etmekten… Tüm Müslüman kardeşlerimizin bu kutsal günde duaları kabul günahları affolsun. Bayramınız mübarek olsun…”

* Beraber yaşamaktan mutluluk duyduğumuz günlere özlemle bu bayramı en güzel şekilde geçirmenizi dilerim. Mutlu bayramlar.

* Ne aramızdaki mesafeler, ne de zorluklar bayramın getirdiği coşkuya engel olamaz. Gönüller bir oldukça aramızdaki mesafeler kısalır, dua kapıları sonuna kadar açılır. Bayramınız mübarek olsun.

* Ağzınızı, ruhunuzu ve evinizi tatlandıran, güzellik ve bereket dolu bir bayram dileriz. Hayırlı bayramlar...

* Bugün Bayram! Bu güzel günde tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, küslükler ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları artsın.

* Bütün insanlar neşe ve mutluluk bulsun. Bugün mutluluk günü, üzüntüleri bir yana bırakıp mutlu olalım. Hayırlı bayramlar.

* Bayramın dili yok. Olsaydı insanlara ‘barışın, dargınlığı unutun ve sevin' derdi. Siz bu bayramın konuşan dili olun, mutlu olun. Bayramınız kutlu olsun.

* Bir avuç dua, küçücük bir sevgi, kalpten bir mesaj mesafeleri yok eder, gönülleri bir araya getirir. Kalbiniz nur, eviniz huzurla dolsun. Bayramınız bereketli olsun!

Bayram tebrik mesajları

* Dargınların barıştığı, sevenlerin bir arada olduğu, rahmet ve bereket dolu günlerin en değerlilerinden olan bayramınız kutlu olsun.

* Sevdiklerinizle birlikte; sağlık, huzur ve mutluluk dolu nice bayramlar geçirmeniz dilerim. İyi bayramlar...

* Bayramlar, küslüklerin unutulduğu, dargınların barıştığı, kardeşlerin kucaklaştıkları günlerdir. Bayramınız mübarek olsun!

* Gecenin şefkatli yüzü yüreğine dokunsun, kötülükler senden uzakta melekler hep yanında olsun, güneş öyle bir karanlığa doğsun ki, duaların kabul ve bayramın mübarek olsun!

* Benim ömrümde denizler vardır sularında hayallerimi yüzdürdüğüm, benim kalbimde nice sevdiklerim vardır bayramlar onlarsız olunca üzüldüğüm. Bayramınız mübarek olsun!

* Bu kıymetli günde, güzel insanlara, özel insanlara, vazgeçemediklerimize; sevgilerimizi, güzel dileklerimizi ve dualarımızı gönderiyoruz. Her gününüz bir bayram olsun, bayramınız mübarek olsun.

* Bugün ruhumuzu ve kalbimizi mutlulukla doldurma günü. Hayvanları koruduğumuz, kul hakkına girmediğimiz ve doğayı sevdiğimiz bir gün olsun. Bayramınız mübarek olsun.

Resimli bayram mesajları

* İlkbahar mevsiminde  gelinciklerin güzel günleri müjdelemesi gibi, bu bayramın da sana ve sevdiklerine mutluluk getirmesini dilerim. Bayramınızı kutluyorum…

* Bugün ellerinizi semaya önceki günlerden daha çok açın. Avucunuza melekler gül koysun, yüreğiniz huzurla dolsun. Bayramınız hayırlara vesile olsun.

* Bayramlar, insanlar arasındaki sevginin ve saygının arttığı günlerdir. Bayramlar, insanların küslüklerini unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramınız kutlu olsun.Yorumlar

Yorum Yap

Benzer İçerikler
Bayram Bayram mesajları Ramazan Bayramı Kurban Bayramı Güzel Sözler Özlü Sözler Din İslam Müslüman