Karabüksporda Levent Açıkgöz ile yollar ayrıldı


Google News

Yayınlama: 5 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Spor Toto 1. Lig takımlarından Kardemir Karabükspor'un başkanı Mehmet Yüksel, teknik direktör Levent Açıkgöz ile yolların ayrıldığını aktardı.

Spor Toto 1. Lig takımlarından Kardemir Karabükspor'un başkanı Mehmet Yüksel, teknik direktör Levent Açıkgöz ile yolların ayrıldığını aktardı.

Mehmet Yüksel, verdiği demeçte, bir süredir çalışmakta oldukları Açıkgöz ile karşılıklı anlaşmaya vararak yollarını ayırdıklarını belirtti.Teknik direktör Açıkgöz'ün en güç vakitlerinde yanlarında olduğunu vurgulayan Yüksel, "Ancak bir kan değişikliğine de ihtiyacımız var. Ekonomik açıdan verdiğimiz mücadelenin sportif açıdan bir karşılığı olmalı. Hocamız da bu görüşümüze dahil oldu ve bir hüküm aldık. Kendisine çok teşekkür ediyoruz. Levent hocamıza her vakit ihtiyacımız var ve her vakit bizde bir yeri var. Bunu kendisi de biliyor."  şeklinde konuştu.

Taner Öcal ile 1,5 yıllığına anlaşıldı

 

Takımın başına geçecek yeni ismi tespit etmek için çalışmalar yaptıklarını ve teknik direktör alternatifleri arasından Taner Öcal'ı seçtiklerini belirten Yüksel, "Taner Öcal hocamız ile her konuda anlaşmaya vardık. Hafta sonu olduğundan dolayı yalnız resmi imzalar kaldı. Bir olumsuzluk çıkmaması halinde pazartesi günü 1,5 yıllık anlaşma imzalayacağız."  şeklinde konuştu.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

karabükspor levent açıkgöz