Hande Erçel'e tazminat ödemesine karar verilen Alp Kılınç: Sadakam olsun!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Hande Erçel'in açtığı tazminat davasını kaybeden ve 1000 TL tazminat ödemek zorunda kalan Alp Kılınç, yaptığı yorumla magazin gündeminin yine en çok konuşulan isimlerinden biri oldu.

Hande Erçel'e sosyal medya üzerinden "bazlama surat" dediği için hakaret ettiği gerekçesiyle hakkında dava açılan ve 1000 TL tazminat ödemesine karar verilen fenomen Lütfi Alp Kılınç, sosyal medya hesabından yine çok konuşulacak bir paylaşım yaptı.

Instagram hesabından dava haberinin fotoğrafını alıntılayan Kılınç, "Başımın gözümün sadakası olsun" dedi.

Son zamanların popüler ve başarılı oyuncusu Hande Erçel, sosyal medyada paylaştığı fotoğrafına "bazlama surat" yorumu yapan fenomen Lütfü Alp Kılınç'a 15 bin liralık tazminat davası açmıştı. Dava Alp Kılınç'ın bin lira tazminat ödemesine hükmetmişti.

Erçel'in açtığı davayı kaybeden Kılınç, 768 bin takipçisinin olduğu Instagram hesabından yine çok konuşulacak bir paylaşım yaptı. Dava haberinin bir fotoğrafını paylaşan sosyal medya fenomeni, Hande Erçel'e "Sayemde bişektomi (yanak estetiği) yaptırdın bugünkü eserini bana borçlusun 1000 TL'de başımın gözümün sadakası olsun" ifadelerini kullandı. Hande Erçel, Alp Kılınç'ın bu paylaşımına karşı sessizliğini koruyor

Hande 


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
hande erçel alp kılınç