En güzel, kısa, uzun, anlamlı ve komik doğum günü kutlama mesajları!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Sevdiklerinize, arkadaşa, dosta, aileye ya da sevgiliye en güzel, en anlamlı, kısa, uzun ve komik doğum günü kutlama mesajları ve iyi ki doğdun sözlerini sizler için listeledik...

Doğum günleri küçükten büyüğe hemen herkes için en değerli günlerdir. Böyle özel günlerde sevdiklerimizle beraber pasta yer ve hediyeleşiriz.

Sevdiklerimizin doğum gününü kutlamanın bir diğer yolu da onlara, özel olduklarını hissettirecek doğum günü mesajları ve sözleri göndermek elbette. 

Yeni bir yaşa başlamanın mutluluğunu ve heyecanını sevdiklerinizle birlikte paylaşmak için hazırladığımız bu doğum günü mesajları ile onlara sağlıklı ve uzun bir hayattan daha fazlasını dileyebilirsiniz. 

Bununla beraber doğum günü mesajları ve iyi ki doğdun sözleri ile sevdiklerinizin bu özel gününe farklı bir anlam katabilirsiniz.

En güzel, kısa, uzun, anlamlı komik doğum günü mesajları ve sözlerinden dilediğinizi seçerek sevdiklerinize gönderebilir ve onları şaşırtabilirsiniz. 

İşte doğum günü pastalarının üzerine de yazdırabileceğiniz birbirinden güzel doğum günü mesajları...


Bilmem hiç yalan dolan, böyle yaşadım hep, inan. Sevgim en büyük armağanım olsun sana. İyi ki doğdun nice güzel yıllara.

***

Yeni yaşın ümit ediyorum ki sana huzur getirecek. Belki de yakındadır yaşanacak günlerin en güzelleri. Doğum günün kutlu olsun!

***

Bazı insanlar çok güzeldir. Yalnızca dış görünüşleriyle değil. Sadece söyledikleriyle ve yaptıklarıyla değil. Olduklarıyla. Varlığın ömrüme anlam yüklüyor. İyi ki doğdun, iyi ki varsın..

***

Hayatının her anında gülümse ve her an gülümsemek için bir sebep bul kendine. Doğum günün kutlu olsun.

***

Hayatının geri kalanı kalbinin güzelliği gibi sevgi dolu olsun. Hep mutlu ve huzurlu olman ümidiyle… Doğum günün kutlu olsun!

***

Her yeni yaşında mutluluğa çabucak kavuşmanı, geleceğin sana içinden geçen bütün dilekleri vermesini diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

***

Belki yanı başında değilim ama bil ki bugünü yüreğimin en güzel yerinde seninle kutluyorum. Nice beraber, mutlu yıllara.

***

Belki mutlu, belki üzgün, bir sene daha geçiyor ömründen.. Olsun. Sevgilerin en güzeli senin olsun, doğum günün kutlu olsun.

***

Bugün seni her zaman düşünen birinin olduğunun huzurunu hisset ve mutlu ol! Tüm dileklerinin kabul olması ümidiyle. Nice yıllara...

***

Dilerim yeni yaşında sevinçlerin en güzelini yaşar, huzur merdivenlerini hızlıca çıkarsın. Dilerim yüzün hep güler, neşeni hiç kaybetmezsin. Mutlu yıllar...

***

Sakın üzülme yaşamın hızına, en güzel zamanlar çabuk geçenlerdir... Geleceğini şekillendirecek her yeni günün bir öncekinden daha güzel, dileklerine göre ve seni mutlu edecek biçimde olmasını diliyorum. Yüzünde her zaman gülücükler olsun. Çünkü gülümsemek sana çok yakışıyor. Daha nice mutlu yıllara...

***

Her doğan güneşte umut besleyeceğin yeni bir gün ve her batan güneşte sevincine sevinç katacak yeni bir akşam olacak yeni bir yaş diliyorum. İyi ki doğmuşsun...

***

Yeni yaşını kutla eski yaşını şutla… En huzurlu, sağlıklı, mutlu günler senin hayatında olsun. Nice nice yıllara doğum günün kutlu olsun…

***

Yaşa . Nefes al. Sev . Gül! Bunları sakın eksik etme hayatından. Yaşın kaç olursa olsun her şeyin en güzeli en özeli senin olsun. Nice mutlu, neşeli ve hayat dolu yaşlara…

***

Yeni bir yaşa adım atarken sağlık ve mutluluk diliyorum hayatına. Acıların, felaketlerin, geçip giden eski yaşın gibi geçmişte kalması dileğiyle.. Nice yıllara…

***

Bugün geçmiş olan bir yaşını daha bitirmenin buruk sevincini yaşarken geleceğin sana yüreğindeki tüm umutları yaşatmasını diliyorum. Doğum günün kutlu olsun.

***

Tüm dileklerinin gerçekleştiği ve hayatının her anında mutlu ve sağlık bulduğun bir yaşam diliyorum. Doğum günün kutlu olsun...

***

Sana binlerce öpücük, mutluluk ve sevgi gönderiyorum buradan.. Bil ki asla unutulmadın.. Doğum günün kutlu olsun!

***

Yeni yaşında kalbine sığabildiği kadar sevmen ve şimdiye kadar olanlardan daha çok sevilmen ümidiyle. Yeni yaşın huzurlu ve mutlu, doğum günün kutlu olsun.

***

Hayatın üstesinden gelebilecek kadar güçlü, yaşamdan umduklarını bulacak kadar umutlu, umudunu kaybetmeyecek kadar inançlı, mutlu ve huzur dolu günler seninle olsun...

***

İnsanlar sadece bir şey düşünmez pek çok şey düşünür. Düşündüklerini başarabileceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun.

***

Geçmişe takılı kalan geleceği göremez. Geleceğini göremeyen devam edemez. Hayatta hep sağlam adımlarla yürü. İyi ki doğdun.

***

Lafta değil kalpte olmalı sevgiler, sözle değil içten verilmeli hediyeler. Doğum günün kutlu olsun.

***

Dalgalar çarpıyor sahile, yıldızlar ışıldıyor sonsuz gökyüzünde, ben de tükenmeyen sevgimle koşuyorum sana her gece. Doğum günün kutlu olsun..

***

Gönül müdür insana sev diyen, yoksa yalnızlık mıdır sevme işini körükleyen? Sahi hangisidir sevmek; bir muma kıvılcım olmak mı, yoksa yanan ateşe dokunmak mı? Sevdiğim, biriciğim doğum günün kutlu olsun.

***

Bugün senin doğum günün.. İyi ki doğmuşsun. Keşke böyle bir mesajla değil de, yanında gözlerinin içine bakarak kutlayabilseydim. Sımsıkı, sanki hiç bırakmayacakmış gibi sarılabilseydim sana…

***

Yokluğun yağmura yazı yazmak kadar güç, sensizlik ölüm kadar sancılı, sen hayat kadar önemli, nefesim kadar kıymetlisin, iyi ki doğdun bir tanem.

***

Tüm mevsimleri bir günde, bütün seneleri bir mevsimde yaşamaya hazırım seninle… Daha nice doğum gününü beraber kutlamak dileğiyle…

***

Sen; en güzel şiirlerin bile sahip olamadığı kafiyesin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın...

***

Sen.. Kirpiklerine, saç tellerine kadar aşık olduğum. Varlığına ne kadar şükretsem eksik kalır. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

***

Aslında düşündüklerim, yazdıklarım belki de çok anlamsız şeyler ama sana yazınca her şey, tüm kelimeler, tüm heceler, tüm harfler kıymetli oluyor. 

Aynı hayatımdaki en kıymetsiz ve manasız şeylerin varlığınla anlam kazanması gibi. Benim için çok ama çok özelsin. İyi ki doğdun, iyi ki varsın!

***

Sen hayata ne verirsen, hayat sana daha güzelini sunarmış. Ben hayata ne verdim bilmiyorum ama bana beklemediğim kadar güzel olan seni bağışladı. İyi ki doğdun iyi ki benimlesin. Her şeyim, seni çok seviyorum.Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
doğum günü doğum günü mesajları doğum günü sözleri iyiki doğdun mesajları iyiki doğdun sözleri