Efsane futbolcuya haciz şoku... 3 lüks arabasına haciz konuldu...


Google News

Yayınlama: 6 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Brezilyalı efsane futbolcu Ronaldinho'ya haciz şoku... Ronaldinho'nun 3 lüks arabasına ve değerli eşyalarına haciz kararı verildi.

Brezilyalı efsane futbolcu Ronaldinho'ya haciz  şoku...

Bir zamanlar Barcelona kulübünde gösterdiği performası ile yıldızlaşan ve hemen her ülkeden futbolcu olmak isteyen çocukların hayallerini süsleyen efsane futbolcu Ronaldinho'nun 3 lüks arabasına ve değerli eşyalarına haciz kararı verildi.

Ülkesi Brezilya'da izinsiz inşaat yaptırdığı gerekçesi ile daha önce 2 milyon Euro para cezasına çarptırılan Ronaldinho'nun başı haciz memurları ile dertte.

Rio Grande do Sul savcılığı, hükümetin yetkili organlarından gerekli izinler alınmadan yapılan söz konusu inşaat sebebiyle Ronaldinho'nun üç lüks arabası ve değerli tabloları ile bir takım farklı değerli eşyalarına da el konulduğunu ilan etti.

Paris Saint-Germain, Barcelona, Milan gibi büyük takımlarda forma giyen Ronaldinho, 2007'de Brezilya'da Porto Alegre şehrinde devlete ait olan bir bölgeye izinsiz inşaat yaptırmış ve doğaya zarar verdiği gerekçesi ile aldığı 2 milyon avroluk para cezasını ödeyememişti.

Yıllar sonra gelen kararla uzun bir dönem Brezilya milli formasını da terleten Ronaldinho'ya haciz kararı kesinleşmiş oldu.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Ronaldinho Barcelona Haciz Futbol