Ebru Gündeş'ten alkışlanacak hareket: Diğer arkadaşlarıma ayıp olur!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Bodrum'daki düğünde sahneye çıkacak olan Ebru Gündeş, çalışamayan müzisyen arkadaşlarına ayıp olur düşüncesiyle alkışlanacak bir davranışa imza attı!

Koronavirüs salgını sebebiyle alınan tedbirler, vaka sayılarındaki düşmeye paralel olarak gevşeltildi. Kademeli normalleşme sürecine geçilirken müzisyenlerin hakkında herhangi bir karar alınmadığı için sanat dünyası zor zamanlar geçirmeye devam ediyor. Bu durumdan dolayı birçok sanatçı giderlerini karşılayamaz hale gelmiş ve sosyal medya üzerinden sanatçıların durumu gündem olmuştu. Birçok müzisyen kendileri hakkında adım atılmamasına karşı tepki göstermişti.

Müzisyenler için zorlu dönem devam ederken Ebru Gündeş tarafından alkışlanacak bir hareket geldi. Ebru Gündeş, diğer müzisyen arkadaşlarına ayıp olmasın diye kendisine gelen teklifi reddederek sahneye çıkmadığı haberi paylaşıldı.

Ebru Gündeş

Türkiye'de vaka sayılarının azalmasıyla beraber 1 Haziran'dan itibaren kademeli normalleşme sürecine geçilmişti. Bu kapsamda pek çok işyeri çalışmaya başlarken normalleşme adımlarının müzik ve eğlence sektörü için henüz erken olduğu kararına varılmıştı. Bunun üzerine birçok müzisyen bu karara sosyal medya üzerinden tepki yağdırmıştı.

Müzisyenlerin ve sahne sanatçılarının çalışamıyor olmasına Ebru Gündeş'ten destek geldi. Gündeş, Bodrum'da bir düğünde sahneye çıkmak için anlaşmaya varmış ancak diğer arkadaşlarına bu süreçte ayıp olacağı ve eşitliğin bozulacağı için sahneye çıkmayı kabul etmediği bilgisi öğrenildi.Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
ebru gündeş