Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın ve Yavuz Bingöl birlikte sahne aldı


Google News

Yayınlama: 5 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

İstanbul Uluslararası Halk Müzikleri Festivali kapsamında Cumhurbaşkanlığı tarafından, bu yıl ilki gerçekleşen söz konusu festivalin kapanış konserinde İbrahim Kalın ve türkücü Yavuz Bingöl sahne aldı

1. istanbul Uluslararası Halk Müzikleri Festivali kapsamında Cumhurbaşkanlığı tarafından, bu yıl ilki gerçekleşen söz konusu festivalin kapanış konserinde iki sürpriz isim bir araya gelerek mini bir konser verdi.

Konserin sürprizi, aynı zamanda bir bağlama ustası, besteci ve söz yazarı da olan Cumhurbaşkanlığı sözcüsü ve Dış Politikadan Sorumlu Başbakan Başdanışmanı İbrahim Kalın ile türkücü Yavuz Bingöl'le birlikte sahne alması oldu.

15 Temmuz gecesi herkesin ‘melüllenme deli gönül’ sözüne çok ihtiyacı olduğunu belirtten İbrahim Kalın  “Hamd olsun bu millet melüllendi. Ama öyle de bir ayağa kalktı ki, o alçak darbe girişimini tarihe geçecek bir zafer safhasına çevirdi. 15 Temmuz şehitlerimizi de bu vesileyle hayırla rahmetle yad ediyoruz.”  şeklinde konuştu.

İbrahim Kalın, "Melüllenme Deli Gönül" türküsünü türkücü Bingöl ile beraber seslendirdi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, konserin  sonrasında  sahne alan bütün sanatçılara muhtelif hediyeler verdi.

 


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

İbrahim Kalın Yavuz Bingöl Cumhurbaşkanlığı İstanbul Konser