Canlı yayında yüz efektlerini açık unutan amca izleyenleri kahkahaya boğdu...


Google News

Yayınlama: 6 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Facebook'ta canlı yayın esnasında yüz efektlerini açık unutan karadenizli amca izleyenleri kahkahaya boğdu... Canlı yayın görüntüleri kısa bir süre içinde sosyal medyada en fazla izlenen videolar arasına girdi.

Facebook'ta canlı yayın esnasında yüz efektlerini açık unutan karadenizli amca izleyenleri kahkahaya boğdu...

Ordu'nun Mesudiye ilçesinde, kar yağışı sebebi ile mahsur kaldığı anları telefonundaki Facebook uygulaması üzerinden canlı yayın yaparak arkadaşları ile paylaşmak isteyen karadenizli amca yüz efektlerini açık unuttuğu video ile bir anda sosyal medyada kullanıcılar tarafından beğeni ve yorum yağmuruna tutuldu.İlhan Dal ve arkadaşları bir takım inşaat işleri dolayısıyla bulundukları Ordu Mesudiye'nin Harçbeli bölgesinde aniden bastıran kar yağışı sebebi ile mahsur kaldılar. İlhan Dal'ın amacı, içinde bulundukları durumu sosyal medya platformu Facebook üzerinden canlı yayında aktarmaktı. Fakat o esnada telefonunun yüz efekti özelliği açık kalmıştı ve bu özellikten ise haberi dahi yoktu.
Yüzünde beliren maskeler ve efektler karşısında bir anda şaşkına dönen Dal, bu kahkaha dolu anları aynı ortamda bulundukları arkadaşlarına da anlattı. Onlar da bir telefona bir de İlhan Dal'a bakarak durumu anlamaya çalıştılar.

Canlı yayın görüntüleri kısa bir süre içinde sosyal medyada en fazla izlenen videolar arasına girdi.


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Ordu İlhan Dal Sosyal Medya