AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖL sınav sonuçları tarihi belli oldu mu?


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

AÖL son sınavları 25 Mart'ta başladı ve 29 Mart'a kadar devam edecek. Sınavlara online olarak giren binlerce AÖL öğrencisi sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ediyor.

Sınavlardan geçip geçemediklerini öğrenmek isteyen AÖL öğrencileri, konuyla alakalı bilgileri internet aracılığıyla bulmaya çalışıyor.

AÖL sınavları online olarak yapılmıştı. AÖL sınav sonuçları için öğrencilerin internet üzerinden araştırmaları devam ediyor.

Online olarak yapılan sınavlardan sonra birçok kişinin merak ettiği konu, AÖL sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı.

Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? İşte, binlerce öğrencinin heyecanla öğrenmeye çalıştığı AÖL sınav sonuçlarıyla ilgili bilgiler...

AÖL sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı, MEB tarafından yapılan sınavdan sonra AÖL öğrencilerinin gündeminde olmaya devam ediyor.  AÖL sınav sonuçları açıklandıktan sonra AÖL öğrencileri, ders durumlarını öğrenmiş olabilecek.

Peki, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? 

AÖL sınav sonuçları için bekleme süreci devam ediyor. 2020/2021 eğitim öğretim yılı 2. dönem online sınavları 25 Mart ile 29 Mart 2021 tarihleri arasında yapıldı.

Lise öğrenimini açıktan bitirmeye çalışan yüzlerce öğrenci Milli Eğitim Bakanlığı'ndan sınav sonuçları ile ilgili gelecek açıklamayı bekliyor.

Sonuçların sınavın bitmesinden sonraki 2 hafta içinde açıklanması bekleniyor. Fakat sınav sonuçları için net bir tarih belirlenmiş değil.

İşte, AÖL sınav sonuçları ne zaman açıklanacak konusuyla alakalı önemli bilgiler...


AÖL sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖL sınav sonuçlarıyla alakalı net bir açıklama henüz yapılmadı. 2020/2021 eğitim öğretim yılı 2. Dönem online sınavları: 

25 Mart 2021 (saat 09:30’dan) 29 Mart 2021 (saat 23.59’a kadar) tarihleri arasında yapıldı.

Açık lise sınavlarının sonuçları http://aol.meb.gov.tr/ kurumsal sayfasından açıklanacak. Sonuçların sınavın bitmesinden sonraki 2 hafta içinde açıklanacağı belirtildi..

Bu bilgiler dahilinde, 29 Mart'ta bitmiş olan sınavın sonuçlarının 8 Nisan'ı içine alan haftada açıklanması  bekleniyor.Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
AÖL Lise Sınav ÖSYM MEB