Alex de Souza'dan Antalyaspor'a ilk transfer:


Google News

Yayınlama: 2 ay önce

Okuma süresi: 3 dakika

Antalyaspor'un yeni teknik direktörü Alex de Souza, ilk transferini gerçekleştiriyor. Alex de Souza, Paraguaylı orta sahayı Antalyaspor'a getiriyor. Paraguay basınında çıkan haberlerde 21 yaşındaki futbolcunun bavullarını hazırladığı ifade edildi.

Antalyaspor'un yeni teknik direktörü Alex de Souza, Paraguaylı bir orta saha oyuncusunu takıma transfer ediyor. 21 yaşındaki futbolcunun bavullarını hazırladığı haberleri Paraguay basınında yer aldı.

Alex de Souza, 2012 yılında Fenerbahçe'den ayrıldı ve 2015'te futbolu bıraktı. 2021 yılında teknik direktörlük kariyerine başladı. İlk olarak Sao Paulo U20 takımında görev yaptı ve teknik direktörlük kariyerindeki ilk A takım deneyimini Avai'de yaşadı.

Alex de Souza, Türkiye'ye 12 yıl sonra teknik direktör olarak döndü ve Antalyaspor ile 2 yıllık sözleşme imzaladı. Ayrıca Alex de Souza, Antalyaspor'a ilk transferini gerçekleştirmek üzere. Paraguay basınından gelen haberlere göre, Antalyaspor 21 yaşındaki orta saha oyuncusu Alexander Franco'yu transfer ediyor. Oyuncunun transferin tamamlanmasını beklediği ve bavullarını hazırladığı vurgulandı. Alexander Franco, Paraguay takımlarından General Caballero forması giydi ve 2023-24 sezonunda 9 maçta görev aldı.Kaynaklar:


1. Antalyaspor Resmi İnternet Sitesi
2. Antalyaspor - Club profile | Transfermarkt
3. Antalyaspor - Wikipedia
4. Antalyaspor live score, schedule & player stats | Sofascore
5. Antalyaspor (futbol takımı) - Vikipedi


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Alex de souza Antalyaspor