A101, BİM, ŞOK aktüel haftanın indirimli ürünler kataloğu yayınlandı!


Google News

Yayınlama: 3 yıl önce

Son güncelleme: 3 yıl önce

Okuma süresi: 3 dakika

Türkiye'nin üç büyük market zinciri olan A101, BİM, ŞOK marketler; bu hafta da müşterileri tarafından dört gözle beklenen aktüel kataloglarını yayınladı.

Bu haftanın A101, BİM, ŞOK aktüel indirimli ürünler katalogları yayınlandı! 

Bu haberimizde sırasıyla A101, BİM ve ŞOK marketlerin aktüel kataloglarını sizin için yayınladık.

İşte 25 Mart 2021' e özel A101 aktüel ürünler kataloğu...


Her hafta Perşembe günleri raflarındaki ürünleri indirime sokan market zinciri A101, aktüel indirimli ürünler kataloğuyla hafta başlarken ilgili müşterilerinin merakını canlandırıyor. Bu hafta A101 şubelerinde elektronikten mutfak gereçlerine kadar pek çok üründe harika indirimler müşterilerini dört gözle bekliyor.

Birçok vatandaş  bu haftaki A101 aktüel ürünler kataloğunda neler var sorusunu sormaya başladı.

Stoklarla sınırlı miktarda olan ürünleri kaçırmak istemeyenler Perşembe günü şubelere sabahın erken saatlerinde akın edecek. 

Bu haftaki A101 aktüel indirimli ürünler kataloğu büyük indirimleri başlıyor! A101 aktüel indirimli ürünler kataloğu kaçırılmaz fırsatlarla ilgili müşterilerini bekliyor. 

Bu hafta da 25 Mart 2021 tarihinde şubelerdeki indirim raflarında yerini alacak olan büyük fırsatlar vatandaşların büyük oranda ilgisini çekerken ülkemizin en çok tercih edilen market zincirlerinden biri olan A101 şubelerinde genellikle teknolojik aletlerdeki kampanyalar dikkat çekiyor. 

A101 aktüel ürünler 25 Mart 2021 kataloğu A101 marketler zinciri tarafından paylaşıldı. 

İşte A101 aktüel indirimli ürünler kataloğu ile kaçırılmaz indirimler…BİM aktüel 26 Mart Cuma kataloğu tam tamına 3 sayfa! Bu hafta BİM kataloğu aktüel indirimli ürünleri neler?


BİM aktüel ürünler kataloğu 26 Mart Cuma günü hangi ürünlerin indirime girdiğini açıkladı.

Alışveriş tutkunlarının merakla beklediği indirimli ürünler kataloğu yine pek çok farklı ürünler içeriğini paylaşıldı. 

İşte 26 Mart Cuma BİM aktüel kataloğu indirimli ürünleri ve cazip fiyatlarıyla ilgili detaylar…


Bu haftanın ilk BİM aktüel kataloğu 25 Mart Perşembe günü paylaşıldı. 

Cazip indirim kampanyalarından faydalanmak isteyen vatandaşlar haftanın ikinci aktüel kataloğunda bulunan indirimli ürünleri merak etmeye başladı. 

Peki, bu 25 Mart Perşembe hangi ürünler indirim raflarında olacak ve ne kadar indirimli olacak?25-26 Mart 2021 ŞOK aktüel ürünler kataloğunda neler var?  Bu hafta ŞOK aktüel indirimli ürünler listesinde neler bulunuyor?


Her hafta alışveriş yapacak olanların heyecanla beklediği ŞOK marketler zinciri 25-26 Mart 2021 aktüel ürünleri kataloğunu paylaştı.

25-26 Mart 2021 ŞOK aktüel ürünler kataloğunda bu hafta küçük ev aletleri ve elektronik aletler  gibi çok çeşitli ve cazip kampanyalı ürünler raflarda yerini almış durumda. 

Bu hafta ŞOK aktüel indirimli ürünler kataloğunda neler bulunuyor? İşte ŞOK 25-26 Mart 2021 haftanın indirimli ürünler kataloğu!
Keyifli alışverişler dileriz...


Yorumlar

Yorum Yap
Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Benzer İçerikler
BIM BIM Aktüel BIM Katalog ŞOK ŞOK Aktüel ŞOK Katalog A101 A101 Aktüel A101 Katalog